5 BILJARTCLUB BOUWCOMITé DAMESKOOR Nieuwe leden: Weet ie niet goed raad met je vrye en heb je toevallig interesse in de biljartsport, meldt je dan vóór zondag 8 juni a.s. aan by C-er Houwen, tel. 1261, dan kun naar alle waarschijn lijkheid in september al aan de kompetitie deelnemen. Ook voor meer informatie kun je bij Ger terecht Afmelden: Mochten er bij de huidige biljarters bij zijn, die het komende seizoen niet meer aktief willen meedoen, laten zij dat dan ook even aan Ger weten. (Biljarters doen het met ballen) Voor al uw dak-, zink- en ioodwerkzaamheden 4. 't Musseieiostraat 26 Horsi-America Telefoon 04764-1814 De verbouwing van het gemeenschapshuis is in volle gang en verloopt tot nu toe zeer voorspoedig. De nieuwe uiterlijke vormen van het gebouw zijn nu al duidelijk waar te nemen. Binnenin lijken de diverse ruimten royaal uit te vallen. inmiddels is het metselwerk bijna gereed en is de voeger en stucadoor gestart om het gebouw weer eningszins oog te geven. De tegelzetter zal binnenkort starten met zijn werkzaamheden. Het timmerwerk wordt gestaag voortgezet. Het aantal Castenrayers dat heeft meegewerkt aan de zelfwerkzaamheden is inmiddels opgelopen tot 95 personen, waarvan een aantal zelfs meerdere keren. Het is bewonderswaardig met welke inzet deze mensen werken voor de gemeenschap Castenray. De bouwcommissie is zeer onder de indruk van hetgeen er tot nu toe is gepresteerd. Voor de komende periode gaan de zelfwerkzaamheden een wat ander karakter krij gen. Na het slopen gaan we verder met het leggen van de bestrating, schilderen en het betimmeren van de plafonds. De verwachting is dat de aannemer voor de bouwvakvakantie met zijn werkzaam heden klaar is en het gemeenschapshuis (volgens planning) met de kennis in gebruik kan worden genomen. Donderdag repetitie 19.45 uur. Vakantie van 13 juli tot en met 27 aug.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1986 | | pagina 5