KORFBAL 7 Uitslagen: Erica - Rekreanten 2 - 1 De Rekreanten traden aan met een gastspeelster van Erica. Dankzij deze gastspeelster gingen wij eervol ten onder met 2-1 *_Programma: Woensdag 28-5-86 Rekreanten - Peelkorf 1 Aanvang 20.00 uur (niet 19.30 u. Veld opbouwen A.Kunen en D. Classens. Huldegingswedstrijd Senioren 1 - Peelkorf 1 Zaterdag 31 mei. Aanvang 17.00 uur. Sportpark "De Kamp" Hierop aansluitend receptie bij café Hesen. van 20.00-21.30 uur. *_Onderling toernooi 's Morgens om 10.00 uur werd het toernooi geopend door voorzitter H. Willemsen, waarna de jeugd aan hun spellen kon beginnen. De jeugd was opgedeeld in 3 leef tijdsgroepen waar heftig voor de 1e plaats gestreden werd. Zo werd dan bij de jongste groep Jc-an Willemsen, bij de middelste Inge Saris en bij de oudste groep Winke Houwen winnaar. Nadat de prijzen verdeeld waren ging de jeugd te vreden naar huis. fs Middags werd er om de wisseltrofee De Kamp gestreden. De junioren, senioren en rekreanten waren verdeeld in 4 groepen. Hieruit kwam groep B als winnaar uit de bus. De uitslag was verder als volgt: 1e prijs groep B 6 punten doelsaldo: 2e plaats D 2 +3 3e plaats A 2 -3 4e plaats C 2 -4 Tevens werd er ook nog gestreden om de strafworpenbokaal, die uiteindelijk door Lucienne Weijs gewonnen werd. Zij was de enige die alle 5 worpen benutte. 's Avonds werd het seizoen afgesloten met een feestavond in het clublokaal. Tevens willen we nog iedereen bedanken voor het slagen van dit onderling toer nooi Afgelopen zaterdag heb ik na het onderlinge toernooi mijn korfbalrokje en -shirtje laten liggen. Wie heeft dit meegenomen???? Gaarne terugbezorgen bij; Na het onderlinge toernooi van afgelopen zaterdag is een voetbalshirtje met reclame opdruk "Hvan Rhee" blijven liggen. gaarne terugbezorgen bij; Stiphout t Loliebeekweg 46 1 2

Castenrays dorpsblad De Schans | 1986 | | pagina 7