3 TE KOOP OUDERENBOND B.S. - "de Stek" v. üerop mode Groenewoudstraat 1 Horst PERKPLANTEN Chr. V'erstraaten Venrayseweg 135 Horst - Geraniums - Hanggeraniums - fuchsia - vlijtig liesje - begonia - salvia enz. (s.v.p. zelf verpakking meebrengen. Tussen 12.00 en 13.00 uur gesloten.) *_Kollekte: Van 12-18 mei(komende week), zullen leden van de bejaardenverniging in Casten ray de kollekte verzorgen voor het ASTMA-fonds Aangezien het Astmafonds nauwelijks enige financiële steun krijgt van de overheid, is men aangewezen op uw bijdrage. Uw bijdrage wordt gebruikt voor: Wetenschappelijk onderzoek Voorlichting en scholing met name aan artsen en hulpverleners Hulpverlening voor een leefbaarder bestaan Voor dit jaar is ruim 10 miljoen nodig!!!!! ij deze Schans is een kollektezakje gevoegd, dat de komende week dus door leden van de ouderenvereniging zal worden opgehaald. *_Aanrael<ii:ng nieuwe leerlingen, schooljaar 86-87 Op dinsdag 13 mei en donderdag 15 mei a.s. bestaat er voor de ouders de gelegenheid hun kind te laten inschrijven op onze basisschool. U kunt dan tussen 16.00 - 17.00 uur op school terecht. Het betreft hier dus de kinderen die in de periode tot aan de zomervakantie 1987 vier jaar worden, en die u het komend schooljaar, bij het bereiken van de 4-jarige leeftijd, onze school wenst te laten bezoeken. Om de juiste persoonlijke gegevens te kunnen noteren, is het raadzaam uw trouwboekje mee te brengen. Naast de inschrijving bij de directeur van de school, kunt u tevens kennis maken met de leerkracht van basisgroep 1, juffr. Riet Peeters. Je vindt er meer Je betaalt er minder-! ■M H' a -:; -

Castenrays dorpsblad De Schans | 1986 | | pagina 3