8 L.V. B. Bedevaart Op 1 mei is er een bedevaart in Oostrum ora 20.00 uur. *_Politieke scholingscursus Deze cursus wordt gegeven (in kringverband) in 6 lessen, komende herfst of begin 1987. Dit ligt aan de subsidie. Bij voldoende deelname komt er het jaar erop een vervolgcursus. Is er in onze afdeling interesse, laat dit dan even weten bij Cis Stip hout, tel. 1373. *_Cursus spel en toneel Deze cursus gaat in september 1986 beginnen. Gaarne 2 personen uit iedere afdeling. Deze cursus is gratis en duurt 10 lessen a 2 uur. Interesse? Bel Cis Stiphout. Computercursus Zijn er nog liefhebbers voor een computercursus? Deze herfst zal er nog een gegeven worden. Onkosten f 35,— per persoon. Opgave bij Cis Stiphout. de "Linke Vróllie Beweging" onder leiding van "Linke Loetje*1 Woensdag 30 april is het zo ver. Dan spelen we de grote wedstrjd tegen de "Witte Motor". We komen samen in sporttenneu bij café v. Rhee om 18.15 uur, van waaruit we gezamelijk naar het sportpark "De Heesakker" trekken. Aanvang van de wedstrijd: 19.00 uur. We hopen, dat er veel supporters aanwezig zijn om onze "Linke Vróllie" aan tetmoedigen. Na afloop gaan we met z'n allen naar v. Rhee, waar om 22.00 uur de prijs uitreiking zal plaatsvinden, en we de avond gezellig doorbrengen. Maandag 28 april trainen we om 19.00 uur. Bij weer slecht weer neem even contact op met Hanny Arts, tel. 1383. Om tactische redenen geeft "Linke Loetje" de samenstelling van het elftal niet prijs, dit doet hij pas 1 minuut voor de wedstrijd. Hier volgen de namen van de geselecteerde spelers: Mien Donders, Miny Tacken, Tea Houwen, Ine Theeuwen, Ria Dinghs, Hanny Arts, Ria Camps, Diny Classens, Mia Dinghs, Maria Dinghs, Annie Hoebers, Door Strijbos, Mia Classens en Truus Cox. Tot ziens;od 30 april, Lon en Hanny. J. JONG dak-, zink- en loodwerkzaamheöen DAKDEKKERSBEDR10F Nusseieinstraat 26 Horst-America Telefoon 04764-1814

Castenrays dorpsblad De Schans | 1986 | | pagina 8