4 B.S. - "de Stek' BaBSÜ D Eerste H. Communie; Zondag, 27 april a.s., ontvangen 11 kinderen van onze school voor de eerste keer de H. Communie tijdens de H. Mis van 10.00 uur. De eerste zes banken aan weers zijden zijn dan gereserveerd voor de ouders, broers, zusjes en grootouders van de communiecantjes. De ouders worden met hun communiecantje en de broertjes en zusjes om 09.30 uur op school verwacht. Er worden dan foto's gemaakt Daarne worden ze door Pastoor en de fanfare afgehaald en naar .de kerk begeleid. Koninginnedag: Op woensdag 30 april vieren we met de kinderen koninginnedag. Voor de basisgroepen 1 t/m 3 worden op school een viertal aktiviteiten opgezet. Daartoe hebben we de gehele groep in vieren opgedeeld. Eik groepje werkt achter eenvolgens de vier aktiviteiten af. Op het einde van de ochtend is er weer de traditionele traktatie in de vorm van een "oranje" sinasappel en een klein prijsje. Voor basisgroep 4 is een speurtocht opgezet, deels per fiets, deels te voet in de omgevéing van de Schaak en de Castenrayse berg. De schooltijden zyn voor alle kinderen van kwart voor negen tot half twaalf. Alleen voor de kinderen van basisgroep 4 zou dit kunnen uitlopen. Tot slot nog dit: de personen, die zich beschikbaar gesteld hebben als leiding by de spelaktiviteiten op school, worden verzocht uiterlijk om kwart voor negen aanwezig te zijn, voor het verkrijgen van de nodige instrukties. leonarda Jacoba Maria Mijn ouders zijn Ton en Leonie Heidens - Verstappen Schoor 3 5811 AG Castenray, telefoon 04787 - 1830 Na een lang verblijf bij mijn mama wilde ik ook wel eens naar mijn papa. Met een kreet heb ik laten horen dat ik op 17 april 1986 om 13.56 uur ben geboren. V

Castenrays dorpsblad De Schans | 1986 | | pagina 4