14 RUITERKLUP O ,L S TE N R Y - SWOLGENSE BOY'S 4-2 eindelijk een overwinning en den nog wel tegen één van de hoogst- geplaatste tegenstanders uit de eerste klasse. Met een grote inzet, werd geprobeerd de laatste strohalm te grijpen en zoals'later bleek met succes. Er ontwikkelde zich een gelijkwaardige strijd en na 20 minuten kwamen we op voorsprong toen een goed opgezette a ;nval over links doeltreffend afgerond werd door Jac- Wis mans die zondagmiddag een produktieve bui had, getuige zijn drie doelpunten. Drie minuten later stond Swoigen al weer op ge ijke hoogte, toen het devies "opruimen niet opgevolgd werd. Na rust een snel op en neergaande wedstrijd met de nodige doelpunten en angstwekkende situaties voor beide doelen; voor het publiek en dan vooral het Castenrayse gedeelte hiervan leuk om te zien. door twee doelpunten van uac V/ismans,na snelle aanvallenleken we op rozen te zitten, maar Swoigen sloeg nog eenmaal terug en kwam op 7-2 Ze drongen fel aan en het scheelde aen toe maar weinig of onze voorsprong zou teniet gedaan zijn. Uiteindelijk besliste Twan Fleurkens de wedstrijd definitief toen hij de Swolgense doelman uitspeelde en de bal in het lege doel schoot. Er zijn nog kansen op handhaving in de eersteklasse maardan mag er geen punt meer verloren maan en dan nóg zijn we afhankelijk van- de resultaten van anderen. Castenray 3 De 2 wedstrijden die het 3e elftal in slechts 4 dagen moest spelen is voor veel spelers iets te veel gebleken.. Wist men op donderdag op zeer knappe, wijze koploper en vrijwel ze,cer kam pioen Volharding 4 een 0-0 af te dwingen, in de wedstrijd van zondag tegen Leunen 6 was er geen eer te behalen. De tegenstander was steeds iets feller en dus eerder bij de bal. De 0-2 nederlaag was dan ook volkomen terecht Mannen a.s. zondag tegen DIS 3 nog eens alles uit de kast. Door de overwinning van Hol thees hebben we nog 1 punt nodig. J.R. Castenray 2 - Merseio 3 (0-0) 0-0 In deze wedstrijd wilde het aan S.V.C.-kant niet zo lukken. Ondanks dat er in de eerste helft wat kansen waren, werden die helaas niet benut. Na de thee eenzelfde spelbeeld. Naarmate de wedstrijd vorderde, werd het steeds slechter. Vlak voor tijd hadden we over geluk niet te klagen, toen een Merselose aanval op de paal eindigde. Komende zondag in de derby zal er uit een ander vaatje getapt moeten worden, wil men'resultaat behalen. Op het concours in.Oirlo behaalde Tom Ph'ilipsen met Pasja de eerste prijs met springen. Het viertal werd zevende. Zondag ponyconcours in Oirlo en in Overloon voor de grote ruiters. Receptie Oirlo Zijdie morgen mee willen gaan naar de receptie in Oirlo worden om kwart over acht bij van Rhee verwacht. In mei en juni moeten andere proeven gereden worden en wel de volgende: B2 proef 6 LI proef 10' >- L.II proef 13 MI proef 16

Castenrays dorpsblad De Schans | 1986 | | pagina 14