9 B.S.- "de Stek Q& D Wij bedanken iedereen, die op welke wijze dan ook onze trouwdag tot een onvergetelijke dag hebben gemaakt. Louis en Anja Marcelis-Arts Pastoor de Botstraat 26 5815 AD Merselo. Commun±e Zondag a.s. 27 april, ontvangen 11 kinderen van onze school voor de eerste keer de H. Communie tijdens de H..Mis van 10.00 uur. De eerste 6 banken aan weerszijden zijn aan gereserveerd voor de ouders, broers, zusjes en grootouders van de Communiecantjes. De ouders worden met hun Communiecantje en de broertjes en zusjes om 9.30 uur op school verwacht. Er worden dan foto's gemaakt. Daarna worden ze door meneer Pastoor en de fanfare afgehaald en naar de kerk begeleid. Op woensdag 23 april'wordt er op het sportpark "De Wieën" in Venray een meisjesschoolvoetbaltoernooi gehouden. Ook een team van onze school neemt daaraan deel. Vertrek per fiets om 13.00 uur bij de kerk. De eerste wed- stijjd wordt gespeeld om vijf voor twee. Schoolatletiekwedstrijden Zaterdag 26 april worden er atletiekwedstrijden op de nieuwe atletiekbaan op het sportpark "De Wieën" in Venray gehouden. De onderdelen die aan bod komen zijn: 60 meter sprint, hoogspringen, verspringen, kastibalwerpen, hindernis lopen, afstandsloop. ".-v. - Inschrijving is mogelijk in 3 categorieën: tot 8 jaar, 9 en 10 jaar en 11 en 12 j aar De kosten bedragen 1,50 per persoon. De deelnemers ontvangen het officiële JANS-school.atle tiekdiploma Inschrijving is mogelijk op de dag zelf, tussen 13.00 - 13.45 uur.op de atletiekbaan. De wedstrijden beginnen om 14.00 uur. *_ê^2}^i5i2S_n±euwe_lee£lingen, schooljaar 86-87 Op dinsdag 13 mei en donderdag 15 mei a.s. bestaat er voor de ouders de gelegenheid hun kind te laten inschrijven op onze basisschool. U kunt dan tussen 16.00 - 17.00 uur op school terecht. Het betreft hier dus de kinderen die in de periode tot aan de zomervakantie 1987 vier jaar worden, en die u het komend schooljaar, bij het bereiken van de 4-jarige leeftijd, onze school wenst te laten bezoeken. Om de juiste persoonlijke gegevens te kunnen noteren, is het raadzaam uw trouwboekje mee te brengen. Naast de inschrijving bij de directeur van de school, kunt u tevens kennis maken met de leerkracht van basisgroep 1, juffr. Riet Peeters. an 5 5

Castenrays dorpsblad De Schans | 1986 | | pagina 9