11 r- TENNISKLUP OPEN DAG Twee records sneuvelden afgelopen zaterdag. i'C 01RLO/CAST EN RAY -Het record-nachtvorst-ineapril -Het record-deelnemers-open-dag-tennisklub Dat laatste gold niet voor de senioren. Van hen maakte slechts 1 dapper persoon gebruik van de mogelijkheid een balletje te slaan. De jeugd liet zich echter niet kennen en zo kwam het dat zich op de bewuste zaterdag maar liefst 36 jongens en meisjes te goed deden aan het tennisspel. Door het mooie winterweer bleven de meeste kinderen ook langer en liepen, sprongen, dartelden door elkaar als een bonte bende. Een mooi gezicht, De junioren die lid zijn geworden of nog worden wensen wij veel plezier met de tennissport toe. Een goede raad voor die jongens en meisjes: ga regelmatig spelen, dan leer je het snelst en heb je er het meeste plezier van. De senioren die zondagmorgen het vroegst uit de veren moesten hadden het achteraf bezien het best getroffen. Dndanks de lage temperaturen was het door het zonnetje dat buitengewoon. zijn öest deed aangenaam weer. In de loop van de middag werd iedereen er aan- herinnerd dat het voor de tijd van het jaar veel te koud is. Voor de spelers/speelsters niet zo'n probleem omdat het tennisweer bij uitstek was; het waaide ni. niet of nauwelijks. Voor de toeschouwers was het minder leuk, maar ala Er werden 5 poules afgewerkt met koppels, samengesteld door oe i .l,« Die had, getuige de reakties, een goede keuze gemaakt. De winnende kombinaties waren: Junioren: 1. Claudia Janssen/Edwin Nabben 2. bilma Zanders/Sander Joosten Senioren: Jos V. Bree/Hanny Arts Rob Zanders/MIa Janssen Jan Arts/Ad v.d. Sanben Jac Dircks/Henny Sassen DORP EN KOMPETITIE - Leden die mee willen deen met de Dorpenkompetitie kunnen zich t/na. volgende week, zondag, 2'E april, opgeven bij ioon Dinghs of Ans Bonekamp. Kosten zullen ca. ƒ1,50 bedragenDat hangt af van het aantal inschrijvingen. J'#- hoeft niet perse alle zondagen beschikbaar te zijn. Volgende week nadere informatie. TENNISLESSEN Zaterdag 19 april wordt gestart met de eerste tennislessen. In verband met het grote aantal aanmeldingen hiervoor zal er dit jaar op enkele uren les gegeven worden op twee banen. De lessen beginnen om 14.10 uur en de banen zijn weer vrij ora 18,45 uur. Dit 10 zaterdagen lang. Het lesschema hangt in het clubgebouw. U dient zich hiervan zeix op de hoogte te stellen. Veel succes i DPEIMINGSTÜERNCOI mJ •- V I I

Castenrays dorpsblad De Schans | 1986 | | pagina 11