FANFARE 4 - Vanavond repetitie o.l.v. Chris Cuppen. Aanvang 20.00 uur. Nieuwe dirigent Onze fanfare heeft weer een nieuwe dirigent. Na de beëindiging van het dienst verband met Dhr. Jac Kessels uit Neerkant is het bestuur tot overeenstemming gekomen met Dhr. Chris Cuppen uit America. De benoeming gaat met terugwerkende kracht officieel in op 1 maart i986De heer Chris Cuppen is zijn muzikale loopbaan begonnen als muzikant bij de be faamde fanfare uit America. Onder leiding van Leon Adams groeide hij al gauw uit tot een bedreven, talentvol blazer met een persoonlijke voorkeur voor het groot koper. Zijn onmiskenbare muzikale talenten waren ook de aanleiding voor een studie aan het Maastrichtse Conservatorium. Als hoofdvak koos hij voor tuba, maar al spoe dig ging zijn belangstelling ook uit naar het dirigeren. In 1978 kon hij zijn opleiding aan het conservatorium succesvol afsluiten. Met de diploma's voor tuba en voor directie op zak ging hij volop aan de slag in de Noord-Limburgse muziekwereld. Al tijdens zijn studie had hij enige er varing opgedaan als dirigent van de jeugdfanfare in America en van de fanfare in Swolgen, waar hij in 1973 als dirigent werd aangesteld. Met deze fanfares boekte hij de nodige successen, maar het meest indrukwek kend waren toch wel de snelle, promoties en daaropvolgende Limburgse kampioen schappen, die hij met de in 1976 opgerichte fanfare uit Kronenberg wist te behalen. Momenteel is Chris Cuppen Al jaar en dirigent van de fanfares uit Swolgen, Bergen, Kronenberg en nu dus ook Castenray. Verder is hij nog dirigent geweest bij de harmonie van Well, waar hij na de aanvaarding van het directieschap bij onze vereniging is gestopt. Ook houdt hij zich momenteel nog bezig met de muziekopleiding als docent bij "Kreato"het bekende opleidingsinstituut in Thorn en als docent aan de muziekschool in Gennep. Wij wensen Dhr. Cuppen bij onze vereniging een lange, succesvolle periode m een buitengewoon prettige werksfeer toe. Met een juiste instelling en een goede inzet van leden en bestuur mogen we de toekomst samen met Chris Cuppen vol vertrouwen tegemoet zien. Graag zouden we op uw aller steun willen rekenen. Morgen, 22 maart -™_2ud_papier_ophalen Volgens planning zou eigenlijk vorige week het oud papier opgehaald worden, maar per abuis was daar geen extra vermelding van gemaakt in de "Schans". Dat is de reden, waarom besloten werd om het ophalen uit te stellen tot mor gen. Onze excuses aan degenen, die vorige week gerekend hadden op het opha len van het oud papier. Route 1: Chauff. Toon Bloemen Helpers: Hay Hoebers en Peggy Wismans bos. Route 2: Piet Madou Hay Wilms, John Versteegen, Jan Strij- Route 3: Geert Janssen Jolanda Janssen en Carly Philipsen De helpers worden om 10.00 uur bij de chauffeur verwacht. Bij verhindering zelf zorgen voor vervanging. OUD PAPIER OUD PAPIER vlorgen wordt het oud papier weer opgehaald S.V.P. goed gebundeld of in dozen aan straat zetten* Dank U!

Castenrays dorpsblad De Schans | 1986 | | pagina 4