11 DORPSKALENDER CASTE NR/-Y 1 Eindelijk weer competitie-voetbali noewel het lange tijd onzeker was of de wedstrijd wel gespeeld zou worden konden we eindelijk weer voor de punten aan de slag» Meer1o dat in de beginfase van de competitie de draad, niet te pakken kon krijgen had de laatste wedstrijden héél wat punten verzameld er. was dan ook een geduchte tegenstander. Voor rust was het veldspel van de Meerlonaren wat beter verzorgd en dat resulteerde in de 10de minuut al in een doslnunt. Onze achterhoede stond op één lijn opgesteld en een diepte-pass tussen de twee middelste verdedi gersf was dodelijk. Ondanks hard werken van onze kant konden we geen verandering in de stand brengendaarvoor was het plaatsen te slecht verzorgd. Na rust een geheel ander spelbeeld. Meerlo kwam niet meer aan georganiseerde aanvallen toe en wij namen het spel steeds meer in handen. Direct na rust kwam oohn, die een puike tweede helft speelde, plotseling oog in oog met de Meerlo-doelman maar de bal belandde net naast de verkeerde kant van de naai. ■r)e bleven het spel beheersenmaar aan goede kansen ontbrak het, Henk moest éénmaal in actie komen toen de bal uit een vrije trap keihard in het doel werd geschotenmet een formidabele redding hield hij de hoop in stand. Ondanks hard ploeteren kwam in de stand geen wijziging meer en moesten we het doen met de opmerking: Jullie hadden echt één puntje verdiend,1 Met de inzet en het voetbal van de tweede helft zijn er zondag tegen Melderslo zeker kansen. 26 nirt Tennisclub - Jaarvergadering 3 apr S.J.W.C. - Schoonheidsspecialiste c apr Fanfare - Fed. Sol. Conc. 6 apr Fanfare - Fed. Sol. Conc. 9 apr Parochievergadering 14 apr Dansgroep - 50+bal 14 apr S.J.W.C. - Bestuursvergadering 17 apr Dameskoor Feestavond 27 aor 1e Communie 30 apr L.V.B. - Vrouwenvoetbal 3 mei Fanfare - Finale Mgr. Konckentoernooi 9 mei S.J.W.C. - Bloemenaktie 10 mei Biljartclub - Feestavond 12 mei Dansgroep - 50+bal 18 mei Batavieren - Koningschieten 5 jun S.J.W.C. - 4-daagse 14 jun S.J.W.C. - Rollebol '86 15 jun S.J.W.C. - Zeskamp Venray 28 jun Fanfare - Fin. Rondgang 1 jul L.V.B. - Fietstocht 6 jul Fanfare - Zomerfestival 9 jul L.V.B. - Kindermiddag 14 jul S.J.W.C. - Jeugdwielerronde 28 jul S.J.W.C. kamp K.J.B. 11 aug S.J.W.C. - Doeweek 27 sep Fanfare - Herfstconcert 1 okt L.V.B. - Dmonstratie groente en fruit 5 okt Fanfare - Gem. muziektoernooi 12 okt Fanfare - bondsconcours 15 okt L.V.B. - Moederavond film Venray okt L.V.B. - Dropping 12 nov L.V.B. - Uitwisseling Arcen 26 nov L.V.B. - Verkoop met opbod 10 dec L.V.B. - Rabobank Vakantiereizen 2 Q w*' 4 4 «4« y

Castenrays dorpsblad De Schans | 1986 | | pagina 11