11 FANFARE Froefrepetitie Zoals inmiddels bij alle muzikanten bekend is, is na overleg met de musicerende leden en na overleg met dirigent Jac Kessels, het dienstver band met laatstgenoemde per 1 maart beëindigd. Na ampel beraad heeft het bestuur contact opgenomen met Dhr. Chris Cuppen uit America en deze is bereid gevonden om vanavond om 20.00 uur een proef- repetitie te komen verzorgen. Uiteraard verwachten we vanavond iets voor achten alle muzikanten in het repetitielokaal Uit een groep van ruim potentiële kandidaten heeft het bestuur Dhr. Cuppen geselecteerd als mogelijke opvolger van Dhr. Jac Kessels. Het is een weloverwogen selectie geweest, waarbij met diverse factoren rekening gehouden diende te worden. We hopen op korte termijn weer een nieuwe dirigent te hebben, die ons net als Jac Kessels op deskundige wijze tijdens repetities en uitvoeringen zal begeleiden. Jac danken we van harte voor de periode, dat hij hier als dirigent heeft gefungeerd en we wensen hem veel succes voor de toekomst. Mgr. Ronckentoernooi Afgelopen zondag werd in Oostrum de eerste voorronde "om de Mgr. Roncken- wisseltrofee voor jeugdige solisten gehouden. Liefst 48 solisten en ensembles afkomstig van 12 verenigingen namen hier aan deel Reeds voor de pauze was gebleken, dat het juryteam, bestaande uit Jo Con- jaerts uit Eys-Wittera en Guus Erkens uit Nieuwenhagen een uitermate strenge beoordeling aan de dag legden. Zo waren er veel solisten die rond de 85 punten bleven steken. Na de pauze waren onze solisten als eerste aan de beurtxj een ijzersterke afaardiging, zo zou later blijken. Zij behaalden de volgende resultaten: Karin Jacobs Wendy Classens Nicole Linders Birgitte Jacobs Linda Emonts Angelique Jenniskens Toen de eindbalans was opgemaakt bleek onze vereniging gemiddeld genomen ais een van de besten, zo niet de beste, uit de bus te komen. We mogen dan ook bijzonder trots zijn op deze 6 solisten, die de eer van onze fanfare op meer dan voortreffelijke wijze wisten hoog te houden. Proficiat allemaal! Er volgen nog 3 voorronden te Klimmen, Schinnen en Maastricht, respectieve lijk op 9, 16 en 23 maart. Daarna krijgen de beste solisten persoonlijk bericht van de Limburgse Bond van Muziekgezelschappen, dat ze uitgenodigd zijn voor de finale, die op zaterdag 3 mei in Venray plaatsvindt. Het hoogste aantal punten in Oostrum was 104g en in totaal wisten slechts 3 solisten meer dan 100 punten te behalen. Mogelijk dat we dus ook onze vereniging in de finale vertegenwoordigd krij gen. Afwachten en duimen! piston 3e divisie 97 punten hoorn 3e 97 g tenor sax 2e 90 sopraan sax 2e 96 hoorn 2e 93 alt sax 2e 98 Donderdag 20 maart: Bestuursvergadering bij Piet Arts. Aanvang 20.00 uur

Castenrays dorpsblad De Schans | 1986 | | pagina 11