a ONDERL. PAARDENVERZ. SL H.B.S. "Batavieren" U wordt uitgenodigd voor de algemene jaarvergadering op donderdag 6 maart om 20.30 uur in de Gelderkoel te Heide. Het bestuur. ASPERGESTEKERS Horsterweg 20b tel. 1?64- Nederlaag toernooi Vredelust Deurne Zaterdag 1 mrt. Vertr. 16.15 uur. H. Bal tussen G. Cremers Hz. H. Cremers B. Emonts G. Kunen Ant. Kuijpers J. Peeters J. Tacken W. Brouwers M. Emonts P. Kuijpers M. Smulders J. Vissers H. Weijs J. Classens Al de schutters die hier niet vermeld staan, hebben donderdagavond al geschoten. Als er schutters bij zijn die donderdag niet zijn geweest, en alsnog willen schieten, kunnen alsnog zaterdag meegaan. Jaarvergadering Maandag 3 maart zal de jaarvergadering gehouden worden in café het Doelhuis De Batavieren. Aanvang 20.00 uur. 7e Bondswedstrijd Deze bondswedstrijd is toegewezen aan de H.B.S. De Batavieren. Omdat de Batavieren niet voldoende banen hebben voor het organiseren van een B.W., wordt deze B.W. op de banen van Ons Genoegen America verschoten, maar de verzorging is in handen van de Batavieren. Hier is dan de lijst waarop we u verwachten. Mocht u niet op deze dag kunnen dan dient u zelf met een andere schutter te wisselen. Dinsdag 4 mrt. Vertr. 18.20 u. Ant. Kuijpers Helma Kuijpers H. Arts B. Emonts J. Vollenberg Donderdag 6 mrt Vertr. 18.20 u. J. Hesen Door Weijs G. Weijs H. Weijs H. Smits Vrijdag 7 mrt. Vertr. 18.20 u. Al. Kuijpers Truus Tacken Pi Zaterdag 8 mrt Vertr. 12.50 u G. Kuijpers Marian Emonts et Weijs G Cremers Jz H. Baltussen G. Hendrix Cremers Hz. Peter Weijs. Zaterdag 8 mrt. Vertr. 17.30 u. M. Emonts MevrPqels P. Poels P. Heidens J. Peeters Zondag 9 mrt. Vertr. 9.00 u. Tr. Hesen Riek Kuijpers J. Vissers J. Classens P. Kuijpers Zondag 9 mrt. Vertr. 13.30 u. M. Kuijpers Mevr. Cremers H. Cremers JTacken M. Smulders <9 tZ O- g/ V -

Castenrays dorpsblad De Schans | 1986 | | pagina 8