5 L.V. B. DORPSRAAD DAMESKOOR OUDERRAAD Op 4 maart zal mevr. Koech een film uit Kenia laten zien in het kader van de vastenactie in zaal Van Dijk in Oostrum. Aanvang half 2 tot half 4. Divrinajjiepvriesprodukten Op 5 maart zal een demonstratie van diepvriesprodukten en diepvrieskisten gegeven worden. Ook zal er een diaserie van de groenteteelt en het diep vriezen van deze produkten in een modern geoutillerde fabriek te zien zijn. Aanvang 20.00 uur bij café Hesen-Kuijpers. Culturele kringavond: Op 17 maart. Aanvang 19.00 uur. Onderwerp vrouw en politiek afgewisseld door muziek. Pauze koffie met vlaai. Na de pauze: blijspel door de kerkdijkers "Apart volk". Onkosten f 8,~ Opgeven voor 14 maart bij Cis Stiphout tel. 1373. 6 -13 -_20 - 27 maart: Gespreksmiddagen over vrouw en arbeid. "Zo moeder - zo dochter". Onkosten f 10, Deze middagen worden gegeven in het gemeenschapshuis in Oostrum. Aanvang half 2 tot half 4. Opgeven voor 2 maart bij Cis Stiphout tel. 1373. Excursie De excursie is gepland op 8 april. Waar we naar toe gaan wordt in de loop van maart bekend gemaakt. *_Glasbak: Wij delen u mede, dat de glasbak verplaatst is van de Mattbiasstraat naar de Lollebeekweg, naast e Rabobank. Jaarvergadering: De jaarlijkse openbare dorpsraadvergadering zal dit jaar wederom in samen werking met het kerkbestuur worden gehouden en wel op woensdag 9 april in café van Rhee. Donderdag repetitie om 19.4-5 uur. Donderdag 17 april feestavond. Door organisatorische omstandigheden begint het brigadieren niet op 3 maart, maar wordt verschoven naar 10 maart. Heer gegevens hierover volgende week. Zouden degene, die geruild hebben met brigadieren, dit even door willen geven aan Ine Theeuven(tel. 1312), zodat we het definitieve rooster kunnen samenstellen. sbrïgadi er

Castenrays dorpsblad De Schans | 1986 | | pagina 5