11 Opleidingen Het is de bedoeling dat er een cursus gegeven wordt voor opleiding tot jurylid. Voor erkende juryleden zullen er promotiecursussen gegeven worden. Wie deze cursus wil volgen wordt verzocht om zich voor Kerstmis op te ge ven bij de secretaris. Nieuwe pasfoto De jaarwisseling staat weer voor de deur, want een maand is toch snel om. Wij willen daarom nu al een beroep doen op de ruiters en ponyruiters, die met een nieuw paard of pony uitkomen in het nieuwe seizoen, om te zorgen voor een pasfoto van man en paard voor op de nieuwe startkaart. Als er personen zijn die lid willen worden, of hun lidmaatschap willen beëindigen, worden verzocht dit zo spoedig mogelijk aan de secretaris G. Classens bekend te maken. Lidmaatschap 1 986 Om een beetje een prognose te kunnen maken van ons ledenbestand in 1986, zouden wij graag van die leden een bericht van afmelding ontvangen, die volgend jaar geen lid wensen te blijven. Ook nieuwe leden zijn weer welkom en kunnen zich nu ook aanmelden. Dit alles graag vóór a.s. maandag 9 dec., daar wij die week bestuursvergadering hebben met als agendapunt: prognose 1986. Aan- en afmelden kunt u bij het secretariaat:Mevr. vd. Sanden, Haalakker 25. 5808 AX Oirlo, tel. 04787-1763. Indoor toernooi 15 december De laatste georganiseerde aktiviteit van 1985 staat voor de deur. Volgende week zondag 15 dec. houden we ons - inmiddels traditionele - indoorfcoernooi Doe net als de leden die afgelopen weekend meededen met het dorpenindoor- toernooi: inschrijven en er een gezellige dag van meken. Het opgeven kan tot en met zondag 8 dec. bij Ans Bonekamp of Toon Dinghs. Het doen slagen van het toernooi kan de zondag daarop. Er wordt gemengd-dubbel gespeeld. De T.C. zal de koppels samenstellen. Inschrijfgeld: f 10,-. Iedere deelnemer/neemster krijgt in de loop van volgende week persoonlijk bericht over het tijdstip van spelen. Voor junioren bedraagt het inschrijfgeld f 5»-. RUITERKLUP TENNiSKLÜF -lltu-LI - w tAXi T |j ni

Castenrays dorpsblad De Schans | 1985 | | pagina 11