Zoals U reeds bekend vindt a.s. Zondag tijdens de dienst van 10.00 de plechtige installatie plaats van ©nze nieuwe pastoor. door de Hoogeerwaarde Heer Deken L, A. Theunissen geïnstalleerd worden. Deze plechtigheid zal plaats hebben tijdens de H Eucharistieviering welke begint om 10.00 uur. Aanstonds na deze dienst zai er in de kerk gelegenheid zijn met de nieuwe pastoor kennis te maken. Uw aanwezigheid zouden wij zeer op prijs stellen. De Pastoer sal hear het Kerkbestuur en Fanfare worden afgehaald bij de Pastoriewaarna in stoet de kerk zai werden binnengegaan. Aansluitend zal Deken Theunissen Pater Dorren installeren tot Pastoor Yan Castenray. Ais concelebranten zullen mede deze dienst verzorgen Pastoor lempens uit Oirle en Pastoor Ewals uit Leunen. De dienst zal worden opgeluisterd door het Dames en Herenkeer en een ensemble van de Fanfare. Door twee kinderen zal aan de nieuwe Pastoor de sleutels en het Herdersschopje werden overhandeid. Wij hopen dat velen van U deze installatie plechtigheid zullen kunnen bijwonen. Plaatsing vuilcontainer op het kerkhof: Deze week is er een afvalcontainer geplaatst tussen kerkhof en de garage van de Pastorie. U zult begrijpen dat deze alleen maar is bedoeld voor het afval van het Kerkhof en de Kerk. Hopelijk maakt U er een goed gebruik van zodat ons kerkhof er ten alle tijde netjes zai uitzien. Zondag 6 oktober 1985 zal onze nieuwe pastoor or ren 5.5, c. a Het kerkbestuur Parochie H. Matthias te Castenray. 'M l

Castenrays dorpsblad De Schans | 1985 | | pagina 7