3 Verslag DOEWEEK Zaterdag Maandag Dinsdag ar Zaterdag 's morgens zijn we vertrokken naar het Eurocircuit te Val kens waard, waar we de bekende ach teru i trijweds t rijden van de TROS kregen te zien. Het was ijskoud en het regende ook nog af en toe. De meeste auto's waren al in de deuk voordat ze daar kwamen. En eindelijk, daar begonnen ze achteruit te rijden. Het gebrom den de stank was op kilo meters afstand nog hoor- en ruikbaar. Bij het achteruitrijden van de caravans is er geen een over de streep gekomen. Toen het was afgelopen gingen we napratend in de auto naar huis. Om half 10 waren we bij het gemeenschapshuis en de groepen werden verdeeld en de eerste groep vertrok rond 10 uur en de rest volgde. Over Horst zijn we via een speurtocht bij de Castenrayse berg uitgekomen, waar we tomatensoep en ranja kregen. Volgepropt vertrokken we de bossen in en deden stra. tego. Na dit 2 keer gedaan te hebben gingen we terug naar het afgekapte deel en moesten we van zand iets maken en het beste kunstwerk werd op de foto vastgelegd. Daarna zijn we afgemat naar huis gegaan. 's Morgens vertrokken we naar Waldbeck, waar we heerlijk hebben gezwommen en niet te vergeten gesopt. Buiten het water hebben we getennist, gevoetbalt, gevollyt en gerugbyt Nelly had het maar moeilijk toen ze het pond over moest. Ze was al meteen Maasziek. Woensdag: woensdag hebben we lui op ons gat gezeten en 's avonds hebben we onze toiletartikelenchipsdrank en snoep) na Collin gebracht. We waren bang, dat ze de zakken gingen fouleren en inplaats van tandenborstels en tandpasta chips en snoep vonden. Donderdagwe zijn met een fikse speurtocht richting Asten/Ommei gefie.a^ waar we met geluk in de pauze de SRV ook nog tegenkwamen. We vergrootten onze voorraden voor 's avonds!'s nachts en 's morgens). Daarna zijn we verder gefietst en hebben wat rondgeneust in het Peel- en Beiaardmuseum, waar we wat aan de klokken hebben liggen jengelen. Toen we uitgekeken waren (en dat was al snel) zijn we gaan zweramen/midgetgolven in Ommelwaar Ger Collin onze spullen alvast bij de boerderij bracht. Na het zwemmen we de innerlijke mens versterkt nou Toen zijn we teruggefietst naar de boerderij, waar we plaats zochten om de nacht door te brengen, 's Avonds hebben we het bosspelstrategogedaan, waar we geen hand voor de ogen zagen, 's Avonds zijn we niet vermoeid in bed gedropen, maat fit. We hebben onze chips, snoep en drank tevoorschijn ge haald en hebben er lekker van gesmuld. Rond 12 uur hebben we "lang zal hij leven'1 voor Martijn gezongen, omdat hij jarig was. Daarna hebben we nog rondgerend. Henk Classens begon te zeuren. En onze goeie zin meteen verpest was en we weer allerlei leerzame en saaie verhalen moesten aanhoren Vrijdagsmorgens moesten we het gekrijs en valse gezing van Angelique aanhoren, die zangles kreeg van Linda en Christel. De kinderen, die ondertussen in slaap vielen (dat zal wel niet met dat gejengel van Angel ique zijn met tandpasta en lipstick- ingewreven, v/aar Henk Stip ook was (dat was hij toch al overal) de meest ongelukkige, want die bal verteren. Hans en Eddy Ph. begonnen om 5 uur met joggen, 's Morgens kregen we een uitbran der van Henk, die niet geslapen had'. t v vO\ de dupe van Martijn was moest sam- a i o «4»

Castenrays dorpsblad De Schans | 1985 | | pagina 3