Woensdag 4 sep. C: Frits Peeters-trofee tegenstander RK DSO D: Fons Donné-beker Castenray D1 - BW D1 E: Bert Peulen-beker DIS E Hegelsom E 19.00 u. 19.00 u K Tenue D, E en F: de shirts zijn besteld en komen volgende week binnen Zaterdag wordt er dus door de vereniging voor shirts gezorgd. Zaterdag avondmis zingen. Donderdag repetitie om 19.45 u. Vrijdag 30 aug. 25-jarig huwelijksmis zingen voor het bruidspaar Strybos-Martens om 14.CO uur. Zaterdag avondmis zongen 31 aug. voor pastoor Keulaerds. Vrijdag 6 sep. huwelijksmis zingen voor het bruidspaar Vuliing-Dinghs om 14.15 uur. Wij waren zeer verrast door de zeer grote belangstelling bij ons 25-jarig huwelijk Voor de vele gelukwensen, kado's en bloemen, die wij van u mochten ontvangen zeggen wij u mede namens onze kinderen HARTELIJK DANK. Castenray, aug. '85 Loilebeekweg 66 Jep en Lies Fleurkens- Drabbels Zaterdag hebben we weer de oud ijzer- en lorapenaktie gehouden, welke goed ge slaagd is. We willen dan ook graag dank brengen aan allen, die deze spullen voor ons bewaren en hiermee de ruiterklup steunen. Ook de medewerkers bedankt. De klupkampioenschappen zullen niet verreden worden op 22 september, maar op een nog nader vast te stellen datum. Vrijdag 30 aug. hoopt P. Strijbos-Martens de zilveren bruiloft te vieren. Willen de veteranen-ruiters, die dan meerijden, om half 2 bij Leo Buddiger zijn De Ruiter- en Ponyklup wenst iedereen prettige kermisdagen. DAMESKOOR RUITERKLUP

Castenrays dorpsblad De Schans | 1985 | | pagina 12