2 Zoals we reeds eerder hebben medegedeeld, zal de Schans wegens een korte zomerstop de komende twee weken niet verschijnen. Dit betekent tevens, dat thans een einde is gekomen aan de redaktio- nele medewerking van Riky Saris. Riky heeft, na zo'n tien jaar wekelijks het merendeel van het type-werk, de administratie en de overige bijkomende zaken met veel plezier op een prima wijze te hebben verzorgd, onlangs te kennen gegeven, dat ze het zo langzamerhand welletjes vond en het schansewerk wel eens aan iemand anders wilde overdragen. Gelukkig hebben we in de persoon van Meggie Seykens reeds in haar op volging kunnen voorzien. Langs deze weg willen we Riky heel hartelijk danken voor het vele werk dat ze in de achterliggende periode pro deo voor ons dorpsblad heeft gedaan en voor de prettige samenwerking. Dat deze dank in de vorm van een passend presentje een extra accent zal krijgen, spreekt voor zich. Ook willen we Meggie al vast dank zeggen voor he t ,jOjpp.akke<r vvaii \j taak en we hopen, dat zij bij het vervullen ervan nét zoveel plezier mag beleven als haar voorgangster en misschien wel voor een net zo lange periode. - Riky, nogmaals hartelijk dank en Meggie veel sukses Red.(H.C. Jeugdwielerronde Voor de elfde keer gaat dit de Jeugdwielerronde van en door Noord Limburg van start. De Castenrayse ploeg bestaat dit jaar uit de volgende deelnemers: Wendy Classens Marcel Dinghs Guido Volleberg Kim Strijbos Joyce Zegers Eddy Philipsen Zij zullen samen met de rustig tempo, genietend Noord-Limburg fietsen, breekt evenwel niet. Tijdens verschillende klassementsproe- Nicole Strijbos Renzo Classens Sandra Künen Kerstin Maes Vivienne Dinghs Winke Houwen andere deelnemers in een van de mooie omgeving door Het wedstrijdelement on t- de middagpauze 1s zullen er ven gehouden worden, waarbij heuse gele truien zijn te winnen. We starten op maandag 15 juli in Arcen. en zullen die dag in Vrede peel finishen. Dindsdag 16 juli zal de gehele karavaan, inclusief geluidswagens en bezemwagen, Castenray aandoen. Omstreeks elf uur zal de bonte stoet via de Steegkamp en Lollebeekweg met onze eigen ploeg voorop ons dorp doorkruisen. Komt u even naar buiten en moedig alle deelnemers aan. Deze dag zullen weuiteindelijk in Horst finishen. Op donderdag 18 juli zal de bekende cycle-crosp als klassementsproef verreden worden1230-1330 uur). Supporters zijp.uiteraard van harte welkom in de Scadijker bós-sen'f •■LI Vrijdag 19 juli zullen we uiteindelijk in Ysselsteyn finishen. Hier zullen in jeugdgeböuw "de Koel" om ca. 16.00 uur alle winnaars bekend gemaakt worden; ouders en eenieder van harte welkom!!! Wielrenners en wielrensterseen leuke, ontspannende en suksesvolle wielerweek toegewenst. Ploegleider Henk Stiphout.i Bestuur S J W C REDAKTIONEEL STG. JEUGDWERK h

Castenrays dorpsblad De Schans | 1985 | | pagina 2