vervolg tennisk1up Verder zijn me ook ai bezig met de organisatie van de DQRPENKQWPETIT IE Dit jaar is het aantal deelnemers uitgebreid met tweetui Geysteren en Suiolgen. De speel data staan in de kiuökalender Wij verwachten na de positieve ervaringen van het afgelopen jaar dat veel leden zich willen opgeven voor de dórpenkompetitie De uitbreiding van het aantal speeldagen betekent we! dat er op het tennispark op de bewuste dagen tussen 11.00 en 18.00 uur niet gespeeld kan worden 'door leden die niet aan de kompetitie meedoen. Dat is helaas onvermijdelijkmaarook als je niet elke zondag kunt of wilt spelen kan het de moeite waard zijn deel te nemen. Aan het woord 'kompetitie1 moet niet te veel waarde gehecht u/orden omdat het vooral erom gaat gezellig en ontspannen met het tennissen en met elkaar bezig te zijn. Degenen, die in principe mee willen doen wordt gevraagd het formulier uiterlijk op 15 april in te leveren bij een van onderstaande adressen. Vóór het begin van de kompetitie beleggen we dan een vergadering om samen vast te stellen wie wanneer wel of niet kan. Inleveren van de formulieren voor beide aktivlteiten bij: ftns Bonekamp, Haalakker 30, Oirlo Toon Dinyhs, Lol 1 ebeekuieg 73, Castenray. (Als in een gezin meercere deelnemers zijn..de achterkant van eik formuliertje is maagdelijk blank en mag gebruikt uiorden!) Een nieuwe lente en een nieuw geluid, dus laat eens wat van je..,.zien. l2A2Q_EliÊ„III5IIZiIitl«llÊ15siauïs""ï5 ra5enwerkiS5""5e|""Eet*" Kerkbestuur - - 1 .De voorzitter opent de vergadering en heet iedereen van harte welkom. Op verzoek van het kerkbestuur wordt punt 6 verscho ven naar het einde van de avond. Een dankwoord wordt gericht tot de leden van de vorige dorpsraad. In het kort laat de voorzitter de gebeurtenissen van het jaar 1983 de revue passeren. Aan de orde komen - de parochiefeestenwelke als zeer geslaagd kunnen worden be schouwd, mede door inzet van de inwoners. - bestemming oude kleuterschool, die thans verhuurd gaat worden aan een li jstenfabrikant - snelheidsbeperking Horsterweg, welke is teruggebracht van 70 naar 50 .km per uur, - trapveld is in gebruik genomen, de speeltoestellen zijn echter nog niet gearriveerd. - verkiezingen nieuwe dorpsraad in dec, 1983: gekozen werden 9 leden, waarvan 6 uit de verenigingen en 3 op persoonlijke titel. - woningbouw; er zijn 13 woningen gebouwd; 7 aan de Past. Verkeg- genstraat en 6 aan de CastelostraatOok het voetpad Past. Ver- heggenstr./Horsterweg is aangelegd. 1 - het voetpad Horsterweg/Castelostraat ie door de gemeente afge wezen. w - het fietspad Horst/Venray is verbeterd. - verder kwamen in 1983 aan de orde: de Diepeling, glascontainer, plattegrondkaarten en straatverlichting. 2. Be notulen van de vorige vergadering zijn gepubliceerd in de Schans en geven geen aanleiding tot opmerkingen. Met dank aan de -samenstelster worden ze goedgekeurd. 14 DORPSRAAD

Castenrays dorpsblad De Schans | 1985 | | pagina 14