ONDERLING SOLISTENCONCOURS Morgen, 30 maart, organiseert onze fanfare voor de zevende keer het Onderling Solistenconcours. Het concours vindt plaats in het gemeenschapshuis Om 17.00 uur wordt begonnen met het eerste gedeelte, dat bestaat uit het optreden van 16 solisten. Daarna is er pauze van 18.45 tot 20.00 uur. Om 20.00 uur begint het tweede concertgedeelte. Dit omvat de optredens van 13 solisten, 3 duo's, 1 trio en 3 kwartetten. Aansluitend, om ongeveer 22.15 uur, vindt de - prijsuitreiking plaats van zowel het eerste als het tweede gedeelte. Liefst 40 muzikanten nemen aan het concours, waarbij sommigen zowel als solist, als ook in een ensemble voor het voetlicht treden. De pianobegeleiding is dit jaar in handen van mej. Von Reynders uit Venlo, terwijl de jurering verzorgd wordt door dhr J. Verhoef uit Overloon Het Solistenconcours is voor iedereen toegankelijk. Met name bij de leerlingen die nog niet in het korps meespelen en ook bij de ouders willen wij dit concours van harteaanbevelen Uiteraard wordt tijdens de verschillende optredens absolute stilte van het publiek verwacht. Het binnenkomen dient dan ook tussen de optredens te gebeuren. Natuurlijk hopen we op zeer veel mensen bij dit muzikale gebeuren uitreiking zorgt een orkest voor We wensen alle deelnemers alvast belangstelling van de Castenray van onze fanfare. Na de prijs- stemmings- en dansmuziek, veel ducces met hun optreden en alle toehoorders een aangenaam verblijf in de zaai- n Inspelen voor het optreden kan gebeuren malige kinderkapel. De zijdeur is open. 15 minuten voor hun optreden in de zaal in de kerk in de voor Alle deelnemers dienen aanwezig te zijn - Morgenvroeg om 10.00 uur de zaal in orde brengen. Degenen die tijd hebben om te helpen zijn welkom. De volgende repetities zijn vastgesteld 27 april van 19.45 - 21.00 uur. zaterdag 6 april en Ouderavond Op woensdag 3 april wordt om 20.00 uur een avond georganiseerd voor ouders van leerlingen die de Hafa-opleiding volgen. Deze avond wordt gehouden in de gemeenschapsruimte van de basisschool Gesproken wordt over: 1. I.V.M. als vooropleiding voor de Hafa-cursus 2. Zaken m.b.t. de Hafa-opleiding 3. Zaken m.bt. de vereniging Verder zullen uiteraard de ouders in de gelegenheid gesteld worden vragen te stellen over allerlei zaken die betrekking hebben op een en ander. Ook dirigent en muziekdocent Jan Dartels is op deze avond aanwezig. We hopen veel ouders van leerlingen te kunnen begroeten a.s. woensdag. Hartelijk dank voor de vele blijken van belangstelling, medeleven en attentie tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis. De attentie, in allerlei vorm getoond, heeft mij bijzonder doe gedaan. Heel hartelijk dank. Zuster Gerardis van Sunten. r FANFARE

Castenrays dorpsblad De Schans | 1985 | | pagina 10