1. De voorzitter opent de vergadering, 2. De notulen worden doorgenomen en goedgekeurd. - Opmerking: verbouwing gemeenschapshuis.' Er heeft een vergadering plaatsgehad van Stichting verbouwing gemeenschapshuis met alle verenigingen. De tekening waarmee de verenigingen akkoord gingen is reeds in de welstandscommissie goedgekeurd. Verdere plannen en meer nieuws hierover komen aan de orde tijdens de algemene openbare dorpsvergadering waarbij de voorzitter van de Stichting verb, gemeenschapshuis hierop een toelichting zal geven. - De zonnewijzer is na onderhoudsbeurt stevig op de sokkel verankerd. 3«a) De agenda voor de algemene openbare dorpsvergadering wordt samengesteld. Deze zal via de Schans bekend gemaakt worden. De vergadering zal gehouden worden i.s.m. het kerkbestuur en zal plaatsvinden op 17 april a.s. b) Door de heer Martens, eigenaar van de nertsen-zilvervossen- farm is een nieuwe hinderwetvergunning aangevraagd i.v.m. uit breiding van het bedrijf. Hierop is door de bewoners van de Castenrayseweg - Castelostraat en Campagnestraat massaal gerea geerd vanwege de stankoverlast van dit bedrijf in de afgelopen jaren. 4. Rondvraag. - De begroeiing van de taluds van de autoweg is afgelopen week rigoreus gesnoeid, zodat de functie van geluidswal teniet is gedaan. Hiernaar wordt geïnformeerd en men zal proberen dit in de toekomst te voorkomen, - De wegkanten in KI. Oirlo zijn nog steeds in zeer slechte staat - In de Lollebeekweg zijn door de vorstperiode meerdere gaten ontstaan Deze situaties leveren vooral voor fietsers gevaar op. Dit wordt doorgegeven aan de gemeente. - Volgens publikatie in Peel en Maas door de gemeente zullen dit jaar met de kermis de vliegtuigjes geplaatst worden. In oktober is echter toegezegd dat voortaan een draaimolen geplaatst zal worden. Dit wordt nagevraagd bij de gemeente. - De voorzitter sluit de vergadering. De collecte die de afgelopen week is gehouden heeft het mooie bedrag van 449,98 opgebracht. Collectrices en gevers, namens het Nationaal Rheumafonds, hartelijk dank. Bestuur S.V.Castenray Leden Woensdag a.a. ledenvergadering in cafe'Hesen, aanvang 20.00 uur. Zondag 31 maart videoavond in het gemeenschapshuis. Ook de dames zijn van harte welkom, aanvang 20.00 uur precies, DORPSRAAD S.V.C.z korf-en voetbal KARNAVALS VERENIGING

Castenrays dorpsblad De Schans | 1985 | | pagina 7