e- v ez a a VOETBALSCHOENEN - maat 36/37 Ruud Saris, Castelostraat 11 Telefoon 369 Demonstratie Grand Marnier Op woensdag 13 maart a.s. zal de heer v.d. Broek ons laten zien hoe we Grand Marnier (likeur) kunnen verwerken in na- gerechten, zoals puddingen of ijs. Hoe lekker dit is, kunnen we dan zelf beoordelen, door ervan te proeven. Deze demonstratie wordt gehouden in het gemeenschapshuis en begint om 20.00 uur. Deze wordt gehouden in de schouwburg te Venray op maandag 18 maart a.s.; aanvang 19.00 uur. Het programma van de avond is - Opening door de kringvoorzitster - lezing: "Vrede dichtbij en veraf", door zr Theresini Metter- nich. - pauze: koffie met vlaai - toneel: "Vader heeft een bok geschoten". Blijspel door toneelgezelschap "Tovri" uit Meterik. Onkosten ƒ8,- per persoon. Opgeven hiervoor kan bij Cis Stiphout, tel. 373 tot en met vrijdag 15 maart. Het programma, dat u dan ontvangt is tevens toegangsbewijs. Dus niet vergeten! Vlooienmarkt De lente staat weer voor de deur, voor menigeen een tijd van schoonmaken, voor sommigen een tijd van veranderen en opruimen De LVB houdt dit jaar weer de tweejaarlijkse vlooienmarkt op 24 maart a.s. Komt u spullen tegen, die u niet meer gebruikt, of niet meer mooi vindt, gooi ze dan niet weg, maar bewaar ze voor de vlooienmarkt. We kunnen alles gebruiken van kleine snuisterijs tot meubelstukken. Op zaterdag 23 maart wordt weer alles opgehaald. Excursie^ Op 23 april maken we ons jaarlijkse uitstapje. Het programma voor deze dag staat nog niet helemaal vast. We gaan in ieder geval een t.v.-opname bijwonen. Het zal beslist de moeite waard zijn deze dag vrij te houden. Maandag 11 maart a.s. 50+ bal Aanvang half acht U wordt uitgenodigd voor de algemene ledenvergadering v/elke gehouden wordt op dinsdag 12 maart a.s. om half 9 in de Gelderkoel te Heide, Het bestuur. L.V. B. DANSGROEP ONDERL. PAARDENVERZ.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1985 | | pagina 4