Nadat prins Jan nog de receptie van prins Hub van Venray bezocht had, was er s-avonds een gezellig carnavalsbal in het patronaat. Maandagmiddag nam de jeugdraad in Venray deel aan de optocht» s-Avonds vond tijdens een goed bezocht carnavalsbal de eerste uitreiking van "de Beste Knuppel 1985" plaats. Mogen wij dhr. en Mevr. Poels vanaf deze plaats nogmaals gelukwensen met deze onder scheiding. Dinsdagmorgen mochten wij pns in de aanwezigheid van het jongste knuppelinneke verheugen, dat van prins Jan een passende onderschei ding kreeg omgehangen. Na het bezoek aan de cafe's en het etentje, waarvan dit jaar alleen de leden van de carnavalsvereniging konden genieten, stond de boerebruiloft op het programma. Na de on-echte verbinding van bruid en bruidegom vond de receptie plaats. Velen maakten van de gelegenheid gebruik om hun felicita ties, vaak vergezeld van leuke attenties, over te brengen aan het bruidspaar. Na de receptie vond nog een daverend carnavalsbal plaats wat tevens het sluitstuk van deze oergezellige carnaval was. Knuppels en Knuppelinnekes mogen wij jullie allemaal bedanken voor de geweldige inzet, op welke manier dan ook, tijdens het afgelopen carnavalsgabeuren. Bestuur en leden C.V. "de Schanseknuppels" Liefde is niet uit te spreken. Liefde is het gebaar, Liefde gebeurt zomaar! en trouwen op vrijdag 8 maart 1985 om 13.30 uur in het gemeentehuis van Horst. De kerkelijke inzegening vindt plaats om 14.00 uur in de Norbertuskerk te Horst. Het feest wordt voortgezet in zaai de Ruif, Hoofdstraat 43 te Oirlo, waar vanaf 18.30 tot 20.00 uur iedereen van harte welkom is om met ons een glaasje te komen drinken. Na deze dag staat de deur van ons huis altijd voor u open op de St. Jansstraat 13a, 5984 AA Meterik. ~1 X Rnita Jahobs Karei Houwen

Castenrays dorpsblad De Schans | 1985 | | pagina 8