De L.V.B. obert dit jaar mat karnaval op zondagavond. Willen degenen die bereid zijn mee te helpen, dit even doorgeven aan Cis Stiphout, tel. 373. Deze is op dinsdag 26 februari a.s. in zaal van Dijk te Oostrum; aanvang half 2 en duurt tot 4 uur. Een tóedewerker van A.B.L. zaT een inleiding houden over de wet op tweeverdieners. Dit is een belangrijk onderwerp, waarover natuurlijk na de inleiding vragen gesteld kunnen worden. [kosten 2,50. Opgeven bij Cia Stiphout, tel. 373 tot 25 febr. Op woensdag 27 febr. a.s. zal Hans Kauffeld een inleiding houden over fysiotherapie; wat is fysiotherapie, wanneer wordt het toegepast, de financiële kant, enz.. Na de pauze kunnen vragen gesteld worden. Verder heeft de voorzitster nog verschillende mededelingen te doen omtrent het verdere programma voor ae komende tijd. Deze avond begint om 20.00 uur in het gemeenschapshuis. Uitnodiging Maandag 18 februari a.s. zal de heer Piet Poels de onderscheiding "de Beste Knuppel 1985" uit gereikt krijgen. Zoals U weet neemt Piet deze in ontvangst voor het vele werk dat hij in en voor ons dorp ver richt heeft en nog steeds doet. Na de uitreiking, die om 21.11 uur staat te ge beuren, kan eenieder de heer en mevrouw Poels feliciteren met deze, voor ons dorp unieke, onderscheiding C.V, "De Schanseknuppels" Er zou afgelopen zondag i.v.m. de afgelastingen getraind worden door de spelers van het eerste en tweede elftal. Ook andere liefhebbers waren 1van harte welkom. Er kwamen echter slechts vijfSI 1) kandidaten voor een partijtje sneeuv;voetbal,,opdagen I De spelers van.het eerste elftal bleven om begrijpelijke redenen weg, maar waar was de rest? Wil het tweede team op deze manier het tweede klasserschap veilig stellen? - Zullen we dan toch maar een inschrijf-formulier aanvragen voor' het interregionaal concours voor zang- en andere koren? 0 S C A R. L.V. B. S.V.C.- senioren

Castenrays dorpsblad De Schans | 1985 | | pagina 9