Repetitie I.v.ffl. de Kerstavond in het gemeenschapshuis is er vanavond repetitie in de lagere school. Aanvang 19.30-21.00 uur. Dit is de laatste en broodnodige repetitie voor de beide Kerst concerten. We doen dan ook een beroep op alle leden om tijdig aanwezig te zijn Van degenen die bij de Kerstavond betrokken zijn, zouden we graag hebben dat ze tussen de bedrijven door ook even naar de repetitie komen. Kerstconcert__te__Horst Zondag 23 dec. sal onze fanfare een kerstconcert verzorgen in het Antonius verpleeghuis te Horst. Het concert begint om 11.00 uur en zal duren tot 12.00 uur. Vertrek 10.30 uur bij het gemeenschapshuis. Uniforme kleding (witte blouse en zwarte broek of rok).Alle muzikanten worden verzocht zelf hun muzieklessenaar mee te nemen. Zorg ook dat je alle kerststukken bij je hebt. KeEstconcert_te_Castenra^ Op Tweede Kerstdag organiseert onze fanfare weer het jaarlijkse Kerstconcert. Traditiegetrouw werken aan dit concert ook de koren mee en wel het kinderkoor o.l.v. P. v'Wegberg en het Dames- en Herenkoor o.l.v. J. Simons. Natuurlijk hopen we ook dit jaar weer op veel belangstelling voor dit concert. De deelnemende verenigingen hebben weer gezorgd, voor een mooi programma, zodat het een sfeervol gebeuren zal kunnen worden. Het Kerstconcert op 2e Kerstdag vindt plaats in de parochie kerk en begint oia Al00 uur. Vanaf 10.45 uur speelt de fanfare enkele kerstliederen vooraf. Alle muzikanten worden om uiterlijk 10.30 uur in uniforme kleding in de kerk verwacht. Lessenaars meebrengen a.u.b. - Het gewicht van het onlangs opgehaalde oud papier bedroeg in totaal 5340 kg. Dit is ongeveer 1000 kg meer dan de vorige keren. Hopelijk bewaart u het ook nu weer tot zater dag 19 jan. '85. - Het aantal nieuwe leden van onze fanfare bedraagt momen teel 10. Wij danken alle inwoners van Castenray voor de steun die we in het afgelopen jaar van u allen mochten ondervinden. We wensen iedereen Prettige Kerstdagen en een Voorspoedig 1985- Bestuur, dirigent en leden Fanfare "Dorpsklank". 26 december - Tweede Kerstdag KERSTCONCERT Aanvang 11.00 uur in de kerk m.m.v. fanfare en zangkoren. r*' Ook in de kerstweek zal de Schans verschijnen. De co pij,voor deze editie dient uiterlijkt2e kerstdag om 17.00 uur op de redaktie te zijn. FA N F A R E REDAKTIONEEL Éra W I

Castenrays dorpsblad De Schans | 1984 | | pagina 12