15 VERVOLG.FANFABl 1 T V M cursus voor 2e en 3e klassers. Deze cursus duurt 2 jaar en kóst in 1985 (1e jaar)_f 152,50.Het eerste jaar duren de lessen 60 minuten en het tweede jaar 80 minuten. T V M cursus voor leerlingen vanaf de vierde klas basisschool Deze'ciirsusduurt 1 Jaar en kost 152,50. De wekelijkse lessen duren 100 minuten. In principe worden de ledden gegeven in het Muziekschoolgebouw. Bi leen groepsgrootte van 20 leerlingen kan de cursus ook eigen dors pegeven worden. Mogelijk dat in combinatie met Oirlo en enkele Maasdorpen dit aantal gehaald wondt. De cursus sou dan, zoals de laatste jaren voor de 1-jarige cursus he. geval is, i.. De^nschrijfformulieret^moeten voor 1 december 1 984 binnenlijn. De kinderen kunnen'deze op school inleveren bij P. van Wegberg. Geslaagd voor de Ï^V^M^._cursus vórige week zaterdag kregen de volgende leerlingen uit Castenray het I.V.M. getuigschrift uitgereikt: Jeanette Arts Ine Kuypers Winke Houwen Kers tin Mae s Melanie Jacobs Joyce Zegers Viviënne Dinghs Wouter Bloemen Marcel Dinghs C-uido Volleberg We wensen hen allen van harte proficiat en veel succes bij een eventuele vervolgopleiding Hafa-cursus Van'ónzë'fanfare doen of deden 14 leden deze week examen voor de Hafa-opleidingBij het ter perse gaan van de Schans waren nog niet alle resultaten bekend en derhalve zal volgende week een publicatie volgen met alle namen. Muziekstukken vóór'sinterklaas en Kerstmis dienen alle muzikanten de volgende muziekstukken in hun bezit te hebben. "Sinterklaasliederen" "St. Nicolaas Parademars" "12 Kerstliederen" "White Christmas" "Cantique de Noël" "The little Drummerboy" "Mary's Boychild" "AN Inernational Christmas" "We wish you a merry Christmas" "Rudolph the red-nosed Reindeer" Mist u iets, geef het dan zo spoedig mogelijk door aan J.Strijbos. - Zaterdag 8 dec Oud Papier ophalen! ROF.RÉNBR AMES- EN HEBENKDOR 24 November is ut wer zover Dan wiëte we vur dit joar wer Wie ut boerebruutspaar zal zien Hedae gej al en vermoede misschien? Ut koer het ur best dur vur gedoan Kom doarum kieke hoe brut en brudegom vur den amtenaar zulle staon. U JL J (O Vsc'v BOEREBRULLUFT

Castenrays dorpsblad De Schans | 1984 | | pagina 15