Enquête': Het komende weekend zal bij alle Castenrayse jongeren van 12 tot 20 jaar een formulier bezorgd worden met het vrinealijke doch dringende verzoek om even de moeite te nemen om de hierop gestelde vragen naar eigen inzicht te beantwoorden. Dit formulier zal weer op maandag 19 nov. worden opgehaald. Om een zo totaal mogelijk beeld te kunnen vormen van hetgeen er onder deze leeftijdscategorie leeft, verzoeken wij ook degenen, die niets met het jeugdwerk van doen 'willenhebben dit formulier zo goed moge lijk in te vullen. Wij danken jullie nu al voor de medewerking. St. Maartensvuur Vanavond, vrijdag 9 nov., begint om zeven uur op het dorpsplein de lampionoptocht richting houtstapel aan de Steegkamp. Bij het vuur is tegen een vergoeding van 0,75 een beker warme cho colademelk met speculaas verkrijgbaar. Wij hopen, dat weer velen met lampion zullen meelopen. Kindermarkt Zondag a.s., 11 november, wordt er in het gemeenschapshuis weer een kindermarkt gehouden. Aanvang half twee. Öm te voorkomen, dat de leukste spulletjes al verkocht zijn, voordat de verkoop officieel van start is gegaan, krijgen jullie zaterdagmid dag van één tot vier uur de gelgenheid om de spullen, die jullie willen verkopen, klaar te zetten. Alle Castenrayse kinderen van 0 tot ....jaar kunnen hieraan meedoen. Mits er aanbod is zullen in onze eigen stand ook kinderkleding en - schoeisel verkocht worden. Zo iemand hiervoor nog iets heeft aan te bieden, kan hij/zij contact opnemen met Hay Dinghs tel457of Nelly Janssent tel 520). De spullen worden dan bij u opgehaald. 't Kiumakt %*l (xm-m cn.ff 4 STG. JEUGDWERK I 1 k s 20% VLEESKROKET SHOARMA

Castenrays dorpsblad De Schans | 1984 | | pagina 4