3 St. Maartensvuur: Vanavond verlenen we onze muzikale medewerking aan de viering van St. Maarten. Alle muzikanten worden om 19.00 uur verwacht op het dorpspleintje Uniformen zijn niet nodig. Denk wel aan de harp en het marsboekje. Repetitie Aansluitend aan het St. Maartensvuur is er om 20.00 uur repetitie in het gemeenschapshuis. Morgen, 10 nov. is er i.v.m. de deelname aan het Gemeentelijk Mu ziektoernooi een extra repetitie van 17.30 - 18,45 uur in de lagere school Serenade Zaterdag 10 nov., morgen dus, brengen we een serenade aan 4 jubilarissen van de hand boogschutterij "De Batavieren". Alle muzikanten worden derhalve om 21.45 uur in uniforme kleding bij H. v. Rhee verwacht. Gemeentelijk Muziektoernooi: Op zondag 11 nov. a.s. wordt in het gemeenschapshuis te Ysselsteyn de 2e dag gehouden van het jaar lijkse Gemeentelijke Muziektoernooi. Ook. onze fanfre zal hieraan deel nemen. Vorige week zondag werd het eerste deel van dit toernooi af gewerkt. Aan dit toernooi, dat georganiseerd wordt onder auspiciën van de Federatie van Muziekgezelschappen in de Gemeente Venray, doen alle aangesloten verenigingen mee. Het programma ziet er zondag als volgt ui11 17.00 uur DSV Venray 17.45 uur FANFARE "DORPSKLANK" CASTENRAY 18.30 uur Fanfare "Peelklank" Ysselsteyn 19.15 uur Harmonie "Sub Matris Tutela" Oostrum 20.00 uur Fanfare "St. Oda" Merselo. De jurering is evenals vorig jaar in handen van Dhr. Jo Conjaerts uit Eys-Wittem. Na het inspeelwerk "Saint Trophon" van A. Ney spelen we achtereenvolgens "Sinfonie Concertante" van Gerard Boedijn en Suite Picturale*? van Piet Stalmeier. We vertrekken om 16.45 uur bij het gemeenschapshuis. Uniforme kleding. De muzikanten worden verzocht zelf hun muziekstandaard(voorzien van naam) mee te nemen. Zaterdag 17 nov.: Instrumentenparade Muziekschool in de aula van het BoschveldcollegeAanvang 16.00 uur. Iedereen is welkom. Maandag 3 dec. Bestuursvergadering. Aanvang 19.30 uur. Zondag 18 novAanvang 11.15 uur FANFARE HERFSTCONCERT

Castenrays dorpsblad De Schans | 1984 | | pagina 3