4 vervolg fanfare: Zaterdag 23 mrt. 1985 Lenteconcert zaterdag 30 of zondag 31 maart 1985: Onderling Solistenconcours zaterdag 6 juli 1985: Zomerfestival zondag 6 okt. Herfstconcert Wjif feaf zondag 13 okt. Deelname Bondsconcours donderdag 26 dec. Kerstconcert Op maandag 22-10-1984 is er in het gemeentehuis van Venray een bijeenkomst geweest van belangstellenden voor premie-koopwoningen en vrije sector-woningen in de kerkdorpen. Als dorpsraad waren wij daar ook aan wezig en hebben daarbij geconstateerd, dat er van de Castenrayse inwoners weinig belangstelling was. Reden voor ons als dorpsraad u erop te wijzen, dat di't de enige mogelijkheden zijn om in Castenray op vrij korte termijn aan een woning te komen. Huur woningen zullen de eerstkomende jaren zeker niet gebouwd worden. De gemeente heeft op deze avond een plan naar voren gebracht met woningen in de kerkdorpen voor een aantrekkelijke prijs. Nog niet bekend is of dit premie A, B of C woningen zullen zijn. "De woningen zullen er globaal als volgt uitzien: hal met meterkast en WC, woonkamer 30 m2keuken 7 m2 berging 5 m2 3 slaapkamers, vaste trap naar zolder, waar mogelijkheid aanwezig is voor een 4e slaapkamer. De woningen wórden van het type van twee onder één kap. De ge middelde kavelgrootte van de grond is 285 m2Tevens is de moge lijkheid van het bouwen van een garage aanwezig. Aangezien arch- tecten thans nog bezig zijn met het uitwerken van dit plan, kunnen de maten en indeling nog wijzigen. De prijs zal vermoedelijk 1 25.000,tot 1 27.000,-- v.o.n. bedra gen Afhankelijk van een aantal zaken, o.a. uw inkomen, zal de overheid hierop subsidies verstrekken. Het ligt in de bedoeling de bouw te starten omstreeks de bouwvak vakantie van 1 985. Tot uiterlijk 1 december 1 984 kunnen belangstel lenden voor deze woningen inschrijven. Aan de hand van deze inschrij vingen zal de gemeente bepalen of deze woningen ook in Castenray gebouwd zullen worden. GEEN INSCHRIJVINGEN BETEKENT DUS ZEKER GééN WONINGEN!!!!!! Het inschrijven schept nog geen verplichtingen. Op een later tijdstip wordt definitief besloten of u de woning neemt. Als in Castenray deze woningen gebouwd worden, zal over de uitvoe ring, de plaats e.d. overleg plaatsvinden tussen de aspirant-koper, de gemeente en de dorpsraad. Inschrijfformulieren zijn te verkrijgen op het gemeentehuis, bureau voorlichitng en inspraak. Een telefoontje naar Henk Dinghs(823. of Hay Wilms 484 van de dorpsraad kan natuurlijk ook. Voor nadere informatie kunt u eveneens bij voormelde personen terecht. De Dorpsraad. t DORPSRAAD PAPIER SPAREN

Castenrays dorpsblad De Schans | 1984 | | pagina 4