Oastenray 1 - BSO 2 6-1 De beslissing in deze wedstrijd was in feite al na 10 minuten gevallen, De stand was toen namelijk al 3-0 in het voordeel van Oastenray. Direct na het beginsignaal van de goedleidende scheidsrechter, Bert Mooren uit Meerlo, trok de thuisclub ten aanval. De geroutineerde laatste man van DSO oud VYVer Ger Deenen, probeerde de snelheid uit ons spel te halen door de bal lang vast te houden. Daarmee bereikte hij wel dat zijn eigen elftal niet tot voetballen kwam, In de 5de minuut zag Twan goed doorzetten beloond met de openings treffer, Even later kwam John na een mooie combinatie in balbezit en bekroonde en lange solo met de tx»/eede treffer. Nico bleef niet achter en scoorde nummer drie. Karei kon toen met een gerust hart naar de kant,want hij was de wedstrijd begonnen met een lichte spierblessure» Kort hierna werd ook Hay Kersten geblesseerd knie verdraaid maar- net daarvoor had hij de stand op 4—0 gebracht. Jos Buddiger kwam hem vervangen» - Het pleitte voor DSO dat ze aanvallend bleven voetballen en ze gaven beter partij dan de uitslag doat vermoeden. Na de rust deed de thuisclub het wat'kalmer aan te kalm?), maar zorgde wel voor twee prachtige doelpunten. Geert een klimmend keihard schot en Jac een harde lage schuiver) waren de afwerkers, beide malen was Twan de aangever» Ook DSO scoorde éénmaal tot ergernis van Henk, die in de tweede helft liet zien dat hij in vorm is, 21 doelpunten in zes wedstrijden, een respectabel aantal, a.s.Zondag spelen we uit tegen DIS 2;in het verleden altijd een lastige tegenstander. Ook nu zullen ze hun huid zo duur mogelijk verkopen,dat staat vast. Oastenray 2 - Leunen 4 2-B Het venijn zat »m deze keer niet alleen in de spreekwoordelijke staart maar ook nog in de kop» Al in de eerste minuut (I) was een groot misverstand tussen een tweetal S.V.C.-spelers er de oorzaak van, dat de Leunense ploeg de score kon openbreken. Gelukkig voor de gastheren vond Jan Arts halverwege de eerste helft na een wilskrachtige solo, het net van de tegenstander zodat de rust met èen gelijke stand in ging, In die eerste 45 minuten waren de ploegen overigens praktisch gelijkwaardig aan elkaar. In het tweede part had de oranje-trein uit Leunen de iets betere machinist, maar dgt werd mede in de kaart gespeeld door hun tweed doelpunt in de 50" minuutI De Castenray-locomotief moest daarop weer opnieuw stoom maken en risico's gaan nemen, om die felbegeer gelijkmaker in de touwen te krijgen» Dat tweede S.V.C.-doelpunt kwam er overigens wel na een zeer listig genomen vrije trap van Jan Arts (zijn vierde competitie-doelpunt). In de daaropvolgende aanval had Prank Weys de - derde S.V.C.-goal op z'n slof, maar helaas voor de withemden verdween de bal rake lings langs de verkeerde kant van de paal» Toen iedereen zich al min of meer verzoend had met een gelijk spel, sloeg het noodlot voor Castenray dan alsnog toe. Een veel te la volledig aan zijn zijde met die woede-uitval aan.het adres van die sukkels voor z'n neus S C A R. 12 V'

Castenrays dorpsblad De Schans | 1984 | | pagina 12