Hulde r-aan_dekampioenen n Op 29 juli jl. werden in Horst de kringkampioenschappen voor de ponyruiters van de kring Horst verreden. Bij de dressuur voor viertallen, klasse licht werd tot kampioen uitgeroepen: Ponyclub "De Bendracht" Castenray Wij willen deze jeugdige ponyruiters en de commandant van harte feliciteren met dit behaalde kampioenschap. Deze felicitatie is ook bedoeld voor Tom philipsen, die met Donald Rex kampioen werd met springen in de klasse D Middel. De verdere uitslag was als volgt: Dressuur achttallen: 2e prijs Ind. dressuur: Marloes Philipsen3e prijs Jolanda Strijbos, 4e prijs Bené Arts, 4e prijs Springen B Jolanda Cox, 4e prijs Springen M Tom Philipsen, Ie prijs Uitslag concours Horst •Dressuur viertallen: 7e prijs Springen B: Frank Stiphout, 7e prijs Uitslag concours Meterik Dressuur viertallen: 3® prijs Uitslag ponyconcours Heer Dressuur viertallen, 5e prijs Dressuur achttallen, 2e prijs Ind. dressuur: René Arts, le prijs Marcel Classens, 4e prijs Nanette van Dijck, 5e prijs Springen licht: Jolanda Luykx, 8e prijs OUD IJZER- EN LOMPEN-ACTIE Deze wordt gehouden op 18 augustus a.s., dus morgen. Willen degenen die grote of zware stukken mee willen geven dit even laten weten bij een van de bestuursleden. De containers zullen vrijdagmiddag reeds geplaatst worden op het terrein aan de Pastoor Verheggenstraat BONDSCONCOURS Op zondag 19 augustus zullen in Se vernam de gewestelijke kampioen schappen voor ponyruiters verreden worden. Óok ons achttal zal hier aan deelnemen. Het viertal niet, omdat er geen dressuur voo viertallen wordt verreden. Op dit concours zal controle worden gehouden op de startkaarten en entingshewijzenDeelnemers, die deze niet kunnen tonen, worden van verdere deelname uitgesloten. Kinderen onder de 10 jaar hebben ondergeleide gratis toegang. Niet deelnemende ponyruiters van 10 tot 18 jaar - op vertoon van de startkaart - toegang voor half geld. Veteranenconcours te Oirlo op 7 oktober a.s. 2 L.R.V. "de eendracht" i'v

Castenrays dorpsblad De Schans | 1984 | | pagina 2