Verslag openbare vergaderingdorps raad van ^0 febr. 1. De voorzitter opent de vergadering. 2. De notulen, worden gelezen en goedgekeurd. Opm. öp de oproep inzake volkstuintjes is slechts 1 reactie gekomen. Advies: belangstellenden zelf contact opnemen met gemeente hierover. Straatverlichting in KI. Oirlo is hersteld. Op dorpsplein bij de brievenbus nog defect. Oversteekplaats*, voordat eventuele stappen ondernomen worden wacht men eindstandpunt oudereommissie en ouders school gaande kinderen af'. Collectesysteem Op de oproep aan de verenigingen in de schans van vorige week is niet gereageerd. De collectes zijn nu over de verenigingen verdeeld (1 coll. per ver.). De betreffende verenigingen krijgen een lijst hiervan opgestuurd, Na akkoord hunnerzijds, zal dit bij de betreffende instantie worden doorgegeven. - Dorpsgids De huidige dorpsgids is van 1981 en erg verouderd. Er wordt een nieuwe gemaakt. Willen verenigingen naam, adres en tel. nr. van voorzitter en secretaris doorgeven bij de secreta resse van de dorpsraad, Trees van Wegber, - Woningbouw De komende jaren zal op de kerkdorpen weinig sociale woningbouw gepleegd word. Het is zinvol te zoeken naar goedkopere alternatieve, b.v. systeembouw en naar behoefte bouwen in kleinere aantallen. De aanleg van een voetpad Castelostraat - Horsterweg is afgewezen - Aansprakelijkheid dorpsraad. Hiernaar wordt bij gemeente geïnformeerd. Tevens zal dit op dorpenoverleg besproken worden. 4. Kermis Na de weigering van de Fa, Otten om alle kermissen in de gemeente Venray te bezoeken (na problemen vorig jaar) is de gemeente een nieuw contract aangegaan met een andere visboer, die hiertoe wel bereid is. - Abri's Er is gevraagd of er in de abri's zitbanken gemaakt kunnen worden en of deze tot op de grond dichtgemaakt kunnen worden tegen de tocht. Hierover is contact opgenomen met de gemeente - Verbouwing gemeenschapshuis. Na informatie naar de stand van zaken bij de gemeente zal hier tijdens de vergadering van maart op teruggekomen worden. 5Rondvraag - Speeltoestellen. De opgave, gedaan door de oudercommissie en dorpsraad is zoekgeraakt bij de gemeente. Dit is inmiddels opnieuw doorgegeven. - Is het mogelijk van de Castenravseweg een voorrangsweg te maken? Hiernaar wordt geïnformeerd bij de gemeente. 6. De voorzitter sluit de vergadering. A 4 DORPSRAAD

Castenrays dorpsblad De Schans | 1984 | | pagina 4