Repetitie I.v.tn. de Carnavals zitting wordt de repetitie van vanavond ver sohoven naar morgen van 17.00 tot 18,45 uur in het gemeenschapshuis. Woensdag.22fbr. Bestuursvergadering hij W. v. Reosch. Aanvang 19.30 uur Agenda: 1. Opening 2. Notulen 3. Concert 24 maart 4. Ophalen oud papier 5. Agenda algemene ledenvergadering 9 maart 6. Mededelingen 7OrkestcorBTSissie/Muziekcommiaaie 3. Rondvraag 9, Sluiting' Ophalen oud pegier Nu de Stichting Jeugdwerk besloten heeft in de toekomst geen oud papier meer in te zamelen, zal op aanbieding van deze stichting de fanfare zich hiermee gaan belasten. We hebben contact opge~" nomen met de gemeente en wachten nog op de vereiste vergunning. Daarna zullen we zo spoedig mogelijk de ophaaldatum bekendmaken en tot zolang willen we u vragen het oud papier te bewaren. De opbrengst zal een zeer welkome aanvulling betekenen voor onze zienderogen slinkende verenigingskas. ZATERDAG 24 MAART A.S, L E N T E C 0 N C 1 R Bewaar uw oud papier voor de fanfare. voor alleenstaanden Op 12 maart a.s. organiseert het Kringbestuur een dag voor alleenstaanden in zaal van Dijk te Oostrum. Het thema van deze dag zal zijn: "Hoe belangrijk is werk voor de alleenstaande". Vlooienmarkt Bij verhuizing of schoonmaak komt men vaak spullen tegen, die men niet meer mooi vindt. De L.V.B. is er blij mee, dus bewaar ze voor de vlooienmarkt. Als u er geen plaats voor hebt, bel dan even bij C. Stiphout, tel. 373; het wordt dan opgehaald. 9 FANFARE "Dorpskiank" L. V. B. OHCqV^ IS K MA L

Castenrays dorpsblad De Schans | 1984 | | pagina 9