5 ïg5Hï=5==Jn!!S£M=2====L"M==Ür:0 UJat jammer» als u niet ven vis houdti 11 U zoudt zich anders iedere donderdag kunnen verwennen met overheerlijke vislil! Ieders donderdag verkrijgbaar op het dorpsplein. IS.. ...WIS. ...VIS... Cast.en.rav heeft in Venray de buit niet binnen kunnen halen. C-astenray speelde een sterke eerste helft. Venray was echt de mindere in deze. Ondanks dat wist Venray toch als eerste te scoren. Nico Büddiger wist toch nog voor de rust de stand on 1-1 te brengen. Castenray heeft voor de rust diverse kansen onbenut gelaten. Na. de rust begon het geklungel. Venray profiteerde daar in de 2e minuut van en bracht de strand op 2-1. Een kwartier voor afloop van de wedstrijd wist een Venray-speler de stand op 3-1 te brengen. Volgens enkele spelers was dat een buitenspel-goal. Ging de grensrechter van Castenray in. de fout???? Net als de verdediging????? Stormvogels 2 Castenray 2 2_- 1 Castenray 2, dat door verschillende blessures met een gewijzigde opstelling in het veld kwam, heeft een gevoelig verlies geleden tegen de hekkensluiter. In een slechte wedstrijd waarin alles verkeerd ging wat er verkeerd kan gaan, kon het zwakke Stormvogels hun tweede overwinning bejubelen in deze competitie. Aan de inzet heeft het niet gelegen, maar het scheen dat de meeste Castenrayers meer tegen zichzelf dan tegen hun tegenstander voet balden. Gemiste kansen en het niet opvolgen van de taktische aan wijzingen waren de voornaamste oorzaken van deze nederlaag. Zelfs aanvoerder Jan Houwen was met zijn gedachten blijkbaar ergens anders, want ook hij kon het elftal niet inspireren. Er was een door Jan Arts genomen penalty voor nodig om toch een keer tegen te kunnen scoren. De stilte was na afloop te snijden in de kleedkamer en het is de ondankbare taak van onze leider om dit elftal weer voldoende te motiveren voor de komende wedstrijd tegen Wittenhorst. Horst 11 - Castenray 5 Ons 5e elftal heeft een verdiende nederlaag geleden in Horst. Wij zaten met onze gedachten nog in de aoelbèrenbos, toen was het al 1 - 0 voor de dreumels. Tot aan de rust gebeurde er verder niets schokkends meer. Na de theepauze kwamen we toch beter voor de dag, maar de gelijk maker zat er niet in. Bij de Horstenaren lukte het wel. Die liepen dan ook uit tot 3 - 0. Tier: minuten voor het einde kopte G. Linöers de bal achterover naar de vrijstaande 8. van Rhee en die redde de eer voor Castenray 5» Het was en bleef 3 - 1. sr s ss =5 ïssïs s:

Castenrays dorpsblad De Schans | 1983 | | pagina 5