3 FANFARE 'Dorpsklank" Geslaagde receptie Be vorige week zondag b.g.v. het behalen van een Ie prijs met promotie gehouden receptie is in alle opzichten geslaagd. Zowel van de kant van de verenigingen, alsook van de Castenrayse inwoners was de belangstel ling overweldigend. De door Fanfare "Renantia" uit Griendteveen ge brachte serenade werd zeer op prijs gesteld. Lovende woorden waren er van Wethouders, van Oers, die het Gemeentebestuur vertegenwoordigde en van P. Steeghs, die als voorzitter van de Dorpsraad namens de Casten rayse gemeenschap de felicitaties kwam overbrengen. Vorst Hay van de Carnavalsvereniging bracht in gezelschap van Prins 'Phei op carnavaleske wijze hulde aan muzikanten, dirigent en bestuur. De receptie, die op een uitstekende manier geleid werd door ceremonie meester Piet Maes, werd muzikaal opgeluisterd door onze eigen fanfare 0.1.v. Louis Vroemea. Het werd een sfeervol gebeuren, waarvoor onze allerhartelijkste dank aan aller, die aan het welslagen van de receptie hebben meegewerkt. Repetitie 1.v.ra. de feestavond van de LLTB is er vanavond repetitie in de gemeen schapsruimte van de lagere school. Aanvang 20.00 uur. St.^Nicolaas intocht Zondag s.s. zal Sinterklaas weer een bezoek aan Castenray brengen. Ook onze fanfare zal betrokken zijn bij de intocht en derhalve worden alle muzikanten verzocht ore 13»%5 uur bij de lagere school te zijn. Niet in uniform» Aanmelding nieuwe leden In januari 198% start het nieuwe cursusjaar voor de Hafa-opleiding. Dit is een opleiding voor hen die een instrument willen gaan bespelen, dat in sen harmonie of fanfare gebruikt wordt. De Hafa-opleiding wordt door de gemeente flink gesubsidieerd, mits sen zich opgeeft via de secretarie van de plaatselijks harmonie of fanfare. Wat betreft onze fanfare hebben we een opleiding voor de volgende in strumenten: trompet - cornet - bugel - alto - hoorn - bariton - tuba - bas - trombone - saxofoon (sopraan, alt, tenor, bariton) - slagwerk. Degenen die sen IVM getuigschrift 'nebben en lid willen worden van onze fanfare, raden wij aan zo spoedig mogelijk contact op te nemen met dhr. F. Mennen, tel. 215 of o. Strijbos, tel.677* 0°k als je geen IVM gesfcuigechrift hebt en je wilt toch lid worden van de fanfare, neem dan contact op met voornoemde personen. Alle Hafa-lessen worden gegeven door docenten van de Venrayse Muziek school, zo mogelijk in de basisschool te Castenray. Het cursusgeld bedraagt per jaar 235,- tot 18 jaar en %?0,- vanaf 18 jaar. De inschrijvingen moeten voor 1 dec. a.s. binnen zijn. - Het Kerstconcert op zondag 18 dec. te Kronenberg gaat niet door! - Op Tweede Kerstdag organiseert ons© fanfare i.e.ra. de Castenrayse koren weer het jaarlijkse Kerstconcert in de kerk. Aanvang 11.00 uur. 10 en 11 december DORPSRAADVERKIEZINGEN - gebruik uw stem! - kies bewust!!

Castenrays dorpsblad De Schans | 1983 | | pagina 3