CARNAVALSVERENIGING *U/S£v^ 11 Leden: Morgenavond vorstenbal. We komen bijeen in café Hesen om 20.00 uur» Poetsen op zaterdag Piet'Arts Jack Jacobs Ger Smits Jan Weys Poetsen op zondag 2 7-11 Wim Kunen Mart Wismans Jan Classens i—11. om 13.00 uur: om 9.{ uur Vervolg poetsschema: Prinsenbal; zaterdag 21-1: Noud Janssen Jack Jacobs Bert Lenssen zondag 22-1: Ger en Miep Collin Jan Geerets Cor Bendrix Receptie zaterdag 28—1: Jack Jacobs prins: Noud Janssen Thai Jacobs zondag 29-1: Martin Camps Ties Binghs Henk Smits Bestuur Maandag 28-11 bestuursvergadering om 20.30 uur bij Jack Jacobs VORSTENBAL Zoals ongetwijfeld wel bekend zal zijn, zullen er enkele leden van onze vereniging op deze avond afscheid nemen» Na 11 jaar voorzitter van onze vereniging te zijn geweest zal Ger Smits de carnavalsvereniging verlaten. Op deze avond zullen wij op gepaste wijze hier aandacht aan besteden Tevens zal Mart Wismans het bestuur van onze vereniging verlaten nadat hij 11 jaar hierin zitting heeft gehad. Ook van de raad van êllef zullen enkele leden afscheid nemen. Het zijn Wim Kunen, Pierre Strijbos, Jan Classens en Piet Arts. Het zal duidelijk dat we erg druk programma hebben op deze avond, -het bekend maken van het boerenbruidspaar -aftreden van de leden van de raad en bekendmaking van nieuwe leden. -afscheid van de voorzitter en bestuurslid. -aftreden prins fchei We zullen daarom tijdig met een en ander moeten beginnen en hopen U daarom dat tijdig aanwezig zult zijn. Het bestuur van de carnavalsvereniging.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1983 | | pagina 11