ERFSTCONCERT FANFARE 5JDor pskfank" 5 Op zondag. 23 oktober a.s. organiseert onze fanfare in samenwerking met het Dameskoor en het Herenkoor weer een zondagochtendconcert in het gemeenschapshuis. Vorig jaar bleek een dergelijk concert, samen met de koren., bijzonder goed san te slaan en mochten we ons verheugen in een zeer grote belangstelling var. de Castenrayee mensen. We hopen dat ook dit jaar, ondanks de nog zo kort geleden gehouden Parochie feesten, weer velen door hun aanwezigheid steun sullen verlenen aan de organiserende verenigingen. Uiteraard zal de fanfare met het oog op het Bondsconcours op 6 nov. te Etten-Leur de beide coneourswerken ten gehore brengen. Daarnaast zullen nog enkele andere prettig in het gehoor liggende werken worden uitgevoerd. Ook de beide koren zullen onder leiding van Joop Simons zorgen voor een zeer gevarieerd en aantrekkelijk programma. Na het concertgedeelte zal tevens da trekking plaatsvinden van de door de fanfare gehouden loterij, loten zijn tot de trekking a 1 in de zaal nog verkrijgbaar. Voor de rpijs van eer. consumptie zal koffie met een heerlijk stuk iai geserveerd worden. Herfstconcert begint a.s. zondag om 11.30 uur en sal duren tot ongeveer 13.00 uur. We hopen ook op uw belangstelling te mogen, rekenen. - Vanavond repetitie in het gemeenschapshuis vanaf 20.00 uur - Woensdag 26 okt. repetitie in het gemeenschapshuis vanaf 20.30 uur. - V/oensdag 26 ckfc, bestuursvergadering in het gemeenschapshuis (na de repetitie). 1. Opening 2. Notulen 3. Herfatconcert Loterij 5. Concours 6 nov. 6. Rondvraag 7. Sluiting - Zaterdag 29 okt. Gemeentelijk Muziektoernooi te Oirlo Ons optreden is gepland op 22.00 uur. - Zondag 30 okt. Concert te Oeffeit. Vertrek 10.30 uur. - Woensdag 2 nov» Om 19*^5 uur-repetitie te Griendtsveen. Vertrek 19.20 uur bij het gemeenschapshuis. Attentie Willen degenen die de loteuboekjes nog niet ingeleverd hebben, dit zo spoedig mogelijk doen. Jeugdorkest De repetitie var, het Jeugdorkest gaat a.s. zondag niet door, omdat de dirigent verhinderd is.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1983 | | pagina 5