4 Vervolg Batavieren Zaterdag 29 oktober Ons Genoegen America - Batavieren Vertrek 18.45 uur Uitslag 5 Mst.rikten wedstrijd De Indianen Koningslust Bre klasse; Ie prijs De Batavieren 1 1378 pnt 8e prijs De Batavieren 2 1320 pnt. 3 klasse ke prijs De Batavieren 3 1226 pnt. Hoogste schutter gehele toernooi J. Hesen, Batavieren met 237 pnt. CANADA AVOND MET RABOBANK EN ARKE Voor veel mensen staat Canada bovenaan het verlang lijstje van nog eens te bezoeken vakantielanden. Een land met indrukwekkend natuurschoon en fraaie steden. Canada js ook het land waar talloze Nederlandse emigranten wonen. Voor yelen is er dus meer dan één reden om eens naar Canada te reizen. De Rabobank en Arke organiseren daarom een Canada informatie-avond op donderdag, 3 november in de Schouwburg te Venray aanvang 20.00 uur. Op deze avond wordt uitgebreide informatie gegeven over reizen naar Canada per lijndienst met lunchtvaart— maatschappijen zoals CP Air en KLM. Tevens komen de vakantiemogelijkheden in Canada aan de orde, zoals reizen per huurauto, kampeerauto en korte verblijven in de grote steden. Al deze reis- en verblijfsmogelijkheden staan gepubli ceerd in éen speciale Canada folder, die op deze avond wordt uitgereikt. Zo staan in deze folder ook de speciale vliegtarieven en kondities die Arke bereikte bij de luchtvaartmaat schappijen. Deze 'zijn bijzonder laag en inklusief verzekeringen Met name voor hen, die op familiebezoek gaan, zijn deze Canadavl .1 egtar i even en kondities een uitkomst. Op de informatiebijeenkomst worden dia-series en films vertoond van diverse gebieden in Canada. Er zijn des kundigen van Arke en de Rabobank aanwezig, die uit gebreide informatie verstrekken over de reismogelijk heden naar en in dit land. Arke, de grootste reisorganisatie voor reizen naar Canada en de Rabobank ais grootste reizenverkopende bank staan borg voor een interessante en leerzame avond. Kaarten a ƒ.3,50 (inkl.kop koffie) zijn verkrijgbaar bij de Rabobank Oxrlo. cie bank voor iedereen

Castenrays dorpsblad De Schans | 1983 | | pagina 4