KLEUTER y' LAGERE SCHOOL 2 KOLLEKTE_GEBSTELIJK^GESANglCAPTEN De kollekte voor de Geestelijk Gehandicapten heeft 560,- opgebracht. Namens de Oudervereniging "Het Zorgenkind" afd. Venray, aan u allen hartelijk dank. Oganing school vrijdag 28 oktober a.s. verbouwde en uit- Aan het begin van dit schooljaar hebben we on: gebreide school reeds in gebruik genomen. Op vrijdag 28 oktober a.s. wordt de gerenoveerde school officieel geopend door de inspecteur van het onderwijs in Noord-Limburg, de heer Strelitski. De opening vindt plaats vanaf 14.00 uur en op dat tijdstip zal de 2iEHH8_2S£5_vaTl 08 school onthuld'wörden. Deze handeling wordt"verricht"door een van de leerlingen van de school die de uitverkoren naam indiende. Be ouders en eventueel andere belangstellenden die dit willen meemaken, willen we dan ook uitnodigen om om 14.00 uur aan school te zijn. Na de onthulling van da nieuwe naam gaan de kinderen naar huis. ^an 2Zi22„-°« ^9»00 uur is er opéchool recegtie. II bent dan ïn de gelegenheid uw felicitaties over te brengen, en het gebouw te bezichtigen. Bij dase willen we dan ook de ouders an andere belangstellenden uitnodigen op deze receptie aanwezig te zijn. Mogen we verzoeken, indien enigszins mogelijk, de kinderen niet mee te nemenomdat we anders in ruimte-nood komen» Voor de schoolkinderen zelf ia vrijdagochtend een speciaal feest programma opgezet. Daarbij wordt o.a. een H. Mis opgedragen, in de schooltijdens welke het gebouw tevens door pastoor Keuiaerds wordt ingezegend. Ook een "kinderreceptie" maakt deel uit van het programma Vrijdag 18 oktober a.s. 9.00 uur tot 11.30 uur 14.00 uur tot 14.30 uur 17.00 uur tot 19.00 uur school voor de kinderen chool- Feestprogramma 1 (let op de enigszins gewijzigde tijden) Onthulling van de nieuwe schoolnaa® buiten voor het gebouw. Kinderen erx eventueel ouders zijn hierbij aanwezig Receptie voor ouders, belangstellenden en overige genodigden. Schoolbestuur Leerkrachten Oudere oansissie Jongens en meisjes van ie 3e, 4e, 5e en 6e klas; denken jullie in deze herfstvakantie nog aan het verzamelen van allerlei soorten blaadjes? Ook bloemetjes, dennenaalden, graspluimpjes enz. Vergeet dan niet om alles ook te drogen! We gaan er in de handen- arbeidles mes werken.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1983 | | pagina 2