FANFARE "Dorpskiank" 15 mededeling dorpsraad In het kader van de parochiefeesten zal aan de parochianen die door ziekte niet in staat zijn de parochiefeesten hij te wonen een attentie worden aangeboden. Indien u familieleden hebt, die hiervoor in aanmerking komen, kunt u dit doorgeven t/m vrijdag 23 sept, bij H. Dinghs, telefoon ^57 of NKuypers, telefoon 725. Repetitie 1.v.m. de Jeugdzeskamp is er vanavond geen repetitie. De eerst volgende repetities zijn op maandag 26 sent. 20.00 uur en zondag 2. oktober 10.00 uur. Beide repetities worden gehouden in de gemeen schapsruimte van de lagere school. Serenade Op saterdag 2k sept. brengt onze fanfare een serenade aan de jubilerende L.V.B. Alle nazikanten worden derhalve in uniform om 16.20 uur bij Hv. Rh.ee verwacht. Jeugdorkest Op zondag 25 sept. verzorgt, het Jeugdorkest van 16.30 - 17.00 uur een optreden b.g.v. de Parochie feesten. Alle leder, van het Jeugdorkest worden verzocht om ló.Oö'uur in de feesttent aanwezig te zijn. De repetitie gaat op zondag 25 sept. gewoon door. We verwachten dan ook alle jeugdorkestleden om 11.00 uur in het gemeenschapshuis te Leunen. Vertrek 10.kb uur. Concert te Kelderslo van 1L.00 - 15.00 uur. Vertrek 1.3.25 uur. Inwoners van Castsnray Wie is bereid om een functie in de nieuwe dorpsraad te vervullen en als vrije kandidaat aan de verkiezingen mee te doen? Het werk wat een dergelijke functie met zich meebrengt valt erg mee en is zeer interessant. Denk en praat er eens over met b.v. een van de leden van de huidige raad. lüat jammer, als u niet van vis houdtiI U zoudt zich anders ieders donderdag kunnen verwennen met overheerlijke vis 2111 Iedere donderdag verkrijgbaar op het dorpsplein. IS ,ÏIS. .VIS

Castenrays dorpsblad De Schans | 1983 | | pagina 15