DANSGROEP DAMESKOOR KLEUTER LAGERE SCHOOL 2 Onder voorzitterschap van de Faun hebben 22 a 23 00 Bisschoppen er toen dit over gezegd en opgeschreven: "2y die in Christus geloven en op de juiste wijze zijn gedoopt» treden in een zeke re» zij het niet volkomen gestae enn chap met de Katholieke Kerk, hoor verschillen van "uiteenlopende aard tussen hen en de Katholieke Kerk op het gebied van de leer en soms ook van de discipline» maar eveneens met betrekking tot de struc tuur van de Kerk staan inderdaad niet -weinige en soms vrij ernstige bezwaren een volledige kerkelijke gemeenschap in de weg, bezwaren die de oecumenische be weging tracht op te heffen, Toch worden zij» die uit het geloof in het doopsel zijn gerechtvaardigd in Christus ingelijfd. Zij voeren daarom met recht, de naam christenen en door de zonen en dochters vsn de Katholieke Kerk worden, zij te recht als broeders en zusters in de Heer erkend". (Decreet over het Oecumenisme) Ken zou hier de vraag kunnen stellen hoe het toch gekomen is dat in de loop der eeuwen zoveel leden van de Katholieke Kerk zich van die Ksrfc hebben afgeschei den. Wij denken dan vooral aan onze vele Protestantse broeders en zusters in Christus, aan de z,g. "Oud-Katholieken" in ons land» aan de zich noemende An glicanen, de Engels-Katholieken en zovele axiéêtérl,'- -a 1 \K Cl 0* Ja, hoe is dat gekomen en hoe gebeurt het nog, ook in ons eigen land? Een heel belangrijke vraag» nu er zo velen helaas "afhaken" en de Kerk waar in zy gedoopt en opgevoed zijn» min of meer de rug toekeren. Over aie moeilijke zaak hopen wij in een volgend artikel wat verder uit te weiden. Maandag 12 septemb Aanvang half acht. Heeft iemand mijn zilveren slave narmba nd gevonden. Gaarne terug bezorgen bij Jolanda Cox, Horsterweg 26 Zaterdag om "19.00 uur avondmis zingen. Maandag repetitie; aanvang 20.00 uur. - Vrijdag 9 sept. sluitingsdatum voor het inleveren van abonnementen van Doremi - Okki Jippo - Taptoe Blad en inleveren bruine envelopjes van Lippmann. - Wijziging vakantierooster lagere school Paasvakantie t/ffi JO april en niet t/m 1aèi - Dinsdagmorgen 1.3 sept, is'er in da school eer, bijeenkomst voor de ouders van de kleuters. De bijeenkomst duurt var. 10.30 - 11.30 uur. Sr wordt o.a. gesproken over uitleen van bib-boeken. - testen van de oudste kleuters - een middagje komen kijken op school. 3 0-4-bel t Té,

Castenrays dorpsblad De Schans | 1983 | | pagina 2