STG. JEUGDWi 50 JAAR PAROCHIE is Afgelopen vrijdag werd een goed geslaagde DOEWEBK in het gemeenschaps huis afgesloten met een show-bizz-show. waarin de hoofdrol was weggelegd voor "Vanessa". In de lange reeks van bedankjes aan de personen, die voor de organi satie en het vlotte verloop van dit alles zorgden, werd door de voor zitter helaas Henny van Kuyck vergeten, die o.a, voor de keurige ver zorging van het Doe-week-Boekje zorgde. Sorry, Henny! Op deze avond werden naast de deelnemers van de jeugdwielerronde ook de winnaars van de "Super tijdver draver 1983" gehuldigd. Op een gedeelde 3© plaats eindigden: Linda Bonts en K7 Miranda fleurkens mez punten op de 2e plaats Rob Weys met 159 punten en op de le plaats Herriëtte Philipsen 177 punten Door de voorzitter werd aan de prijswinnaars een mooi standêardje met inscriptie overhandigd. Voorlopig stoppen we met- alle aktiviteiten. Jullie horen tijdig, warmee we weer beginnen. Prettige vakantie! PUZZ EL'VOORWAARDEN 1. Deelname staat open voor iedere inwoner van Castenray; 2. per persoon mag slechts één oplossing worden ingeleverd; 3. De deelname is gratis; u. Sluitingsdatum is 1 augustus a.s. 5. Voor de leeftijd tot 12 jaar ztjn 5 prijsjes beschikbaar 10 vrij- kaartjes voor de kindermiddag; Voor de leeftijd vanaf 12 jaar zijn eveneens 5 prijsjes beschikbaar gesteld; 6. De oplossing bestaat uit; - de slagzin en - het aantal letters "E"dat in de puzzel voorkomt; Oplossingen kunnen worden ingeleverd bij: - p. van Wegberg, Horsterweg 62 - H, Classens, Castelostraat h Deelnameformulier puzzel 50 jaar parochie castenray van. faam: Adres: Gebdatum: Oplossing: Aantal lettere "E" (Inleveren b.jjp. van Wegberg of K. Classens)

Castenrays dorpsblad De Schans | 1983 | | pagina 3