Castonra7 Al - Heerlo Al 1-1 Cestenray Al sloot de vanuit sportief oogpunt bekeken 2eer magere oompetitie (slechts 6 ponten uit 16 wedstrijden) af met een verrassend 1-1 resultaat tegen Meerlo Alt wat maar liefst 1? punten.meer verzamelde» Ondanks de erg schrale puntenoogst eindigde S.V.C» niet als laatste in deze A-5 afdeling» Die eer was namelijk weggelegd voor E.W.C, Al» Verzachtend voor Castenray was echter wel de zeer pittige indeling» De grapjas die dat verzonnen heeft, had eigenlijk op 30 april jongstleden onderscheiden moeten worden* Misachten volgend jaar? Castenrsy Al was zoals dat zo treffend kan worden uitgedrukt, "te groot voor een servet en te klein voor een tafellaken". Overigens scoorde Erik Jacobs ng de buitenspelval knap te hebben omzeild de S.Y.O»-treffer in deze laatste competitie wedstrijd, tenslotte de koele cijfers; S.V.C, Al won"in 16 wedstrijden 2 saael, speelde evenzovele keren gelijk en trok in 12 ontmoetingen aan het kortste eind* Het doelsaldo was 12 - 50. De doelpunten werden gescoord door; Erik Jacobs (4), Herwin 'SellingsOaro Versteegen en Geert Stiphout (ieder 2), terwijl Jos Helderts en Henk Vollenberg het net beide éénmaal vonden» 0 3 C A R 1* Castenray 1 heeft de competitie *82-*85 waardig afgesloten middels een 1-3 zege op de reserves van Lottuaa. De oranje hemden uit lottum waren blijkbaar de 9«1 afstraffing van de eerste wedstrijd tussen beide ploegen, nog niet vergeten, want men startte - zo leek het althans - met een. keutel in de broek en durfde zich amper op de S» C» -helft te vertonen» De eerste helft was mede daardoor dan ook amper aantrekkellijk, integendeel saai en eenzijdig met weinig goed voetbal» Door de opeenhoping van spelers in het Lottumse strafschopgebied, slaagde S.V.C. er dan ook niet in de score open te breken, tot de opgerukte Geert Kunen het in de 60e minuut met een afstands schuiver probeerdewaartegen de Lattum-goalie geen verweer had. ïien minuten later onderschepte Christjan Broere het leder op de eigen helft en stuurde Jac V/ismans met een diepte paps weg, die daarop een tegenstander omspeelde en beheerst het 50 competitie—doelpunt van dit seizoen scoorde» Lotturn kwam nog zelden over de middenlijn en kreeg de genadeklap nadat Twan Pleurkens op aangeven van John Ver-steegen met een droge knal 0-3 scoorde» Castenrsy had daarna nog enkele riante mogelijk heden maar kreeg in plaats van zelf te scoren nog een tegen treffer te incasseren, toen sen tegenstander in het S.V.C,- strafschopgebied struikelde over het been van Karei Houwen wat er niet was» II begrijpt het al, een lachertje dus, maar scheidsrechter (de naam is me al weer ontschoten) wilde ook nog even in het middelpunt van de belangstelling staan en kende met een betoverende glimlach een penalty toe. Hierdoor kwam de eindstand op het score-bord. S.V.C. 1 besloot deze competitie dus met de vijfde uitzege, na in eerdere uitbeurten 2 maal gelijkgespeeld te hebben, terwijl er vier nederlagen werden geleden» Gevoegd bij de gegevens in de Schans van twee weken gelden komen we dan tot de volgende eindsoere van:22 wedstrijden gespeeld, 11 gewonnen, 5 gelijk en 6 verloren. De deelcijfers 51 voor en 3A tegen. Topscoorder van de ploeg 'werd Hay Kersten met 13 treffers. De andere goals kwamen op naam van; ïwen 'fleurkens :(10)Jac Wismans (9) John Versteegen (8), Jac Seykens (3), Geert Stiphout (2;, terwijl Geert Kunen., Toon Euypers, Theo Houwen, André SeykensNico Büddiger en een tegenstander ieder één treffer voor hun rekening namen,

Castenrays dorpsblad De Schans | 1983 | | pagina 8