L.V. B, 7 50 JAAR PAROCHIE De vlooienmarkt is weer succesvol geweest. De L.V.B. heeft er een mooi bedrag aan overgehouden. Het bestuur wil dan ook langs deze weg iedereen hartelijk bedanken voor de medewerking, die wij mochten ondervinden. ledereen, die de spulletjes gaf, en allen die ons op de een of andere manier geholpen hebben, dank je wel. Excursie Tweede Kamer Dinsdag 19 april. Onkosten, voor deze dag zijn 37,50. Hierbij inbegrepen zijn; rondleiding door de Tweede Kamer, koffie, diner, entree Panorama Mesdag en de bus. Nadere gegevens volgen nog. A.s. dinsdag 29 meant wonden voor de leden van het comité oude films van en oven Castenray gedraaid in de lagere school. Aanv.; 19.30 uur. Woensdag 3o maart vergadering fcjj H. van Rhee. Aanvang 20.00 uur. Mocht iemand nog ideeën of suggesties hebben, of het comité nog ergens op willen wyzen, geef dit dan even door aan een van de leden van het comité. Fotoclub Enige bekendmakingen aangaande vorderingen. De fotoclub werkt aan de opbouw van een tentoonstelling, 50 jaar Castenray, zoals er geleefd en gewerkt werd. Ook uit het nog verdere verleden en het heden sullen hier foto's, kaarten en oude documenten tentoongesteld worden. De tentoonstelling wordt onderverdeeld in 3 rubrieken; deze zijn verder nog onderverdeeld ic 4- 10 groepen. Door de leden tellende club is al veel werk verricht. Een van deze leden, dhr. P. Rambags, werd in de beginfase van het werk door de dood uit ons midden weggenomen. Een H. Mis zal ter zijner gedachtenis worden opge dragen. De nu nog 1J leden tellende club heeft verder nog steun gevonden bij het stencil- en kopieerwerk, verder voor het maken van een levensgroot album bedoeld voor het archief van de parochie. Hierin worden alle foto's welke op de tentoonstelling geplaatst worden, na deze tentoonstelling, samenge bundeld. Het uitzoeken van de opgehaalde foto's is een hele klus geweest. Ruim 100 foto's zijn er dan voor plaatsing uitgekozen. Door een hobby-fotograaf worden deze uitgewerkt tot een duidelijke foto, in de grootte van 18 x 2k cai. Onder de foto komt een ondertiteling aangaande deze foto. besteed veel aandacht bij het samenstellen en het op lijst brengen van deze ondertitelingen, ook het jaartal van het gebeuren mag niet ontbreken. Castenraynaren zijn we mogelijk nog wat vergeten waarvan u denkt, dit is zeker nog wat voor de tentoonstelling, laat het ons dan weten. Ook wij houden u op de hoogte van de vorderingen. De fotoclub.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1983 | | pagina 7