IslkSêss4IllS^iS=4=èS5Krr_„!a2l^ïi2?5ï-4-i-==-=-5rQ Een evenals vorige week door blessures gehandicapt Castenray A 1 sloeg lang geen gek figuur in de uitbeurt tegen H.R.C, A 1, Maar liefst vier spelers verschenen niet fit aan de start, maar ondanks hardnekkige pogingen van jeugdsecretaris Jos Janssen weigerde de K.N.V.B. (afdeling Limburg) de wedstrijd naar een later tijdstip te verschuiven. Het amateuristische gerommel in Zeist lijkt zelfs tot in Limburg merkbaar! Bah. bah! Oscar heeft zijn spelers dan ook geadviseerd uitnodigingen voor het Nederlandse Oljnapische team voortaan te negeren! Niettemin, zoals al even vermeld, weerde S.V.C, (met als uitblinkers Marcel Classens en Caro Versteegen) zich kranig, maar 1 penalty en 2 dekkingsfouten werden de aangeslagen Castenray-ploeg te veel. Bij een nauwelijks verdiende 1-0 stand had Marcel beide partijen op gelijke hoogte kunnen brengen, Classens maar alleen voor de Afferden-doelman slaagde hij er niet in de bal in het doel te werken. De blauw-witten staat nu de wedstrijden tegen Merselo en D.I.S, te wachten. Twee ploegen die in de eerste wedstrijd tegen S.V.C, van ongeveer gelijk niveau bleken te zijn, Daarom lijkt de vraag; "Behaalt Castenray A 1 a.s. zaterdag de eerst winst in het jaar .1985?", op z*n plaats, OSCAR 1 Që|if^§I_l=r„5ïi§S^5§Y§§S„2,ftri S.V.C, behaalde afgelopen zondag onder een eerste prille lente zonnetje de achtste zege van dit seizoen, Griendtsveen werd het slachtoffer na. een vooral door Castenray prima gespeelde eerste helft, 'Toch ontsnapte het S.V.C,-doel in de eerste 10 minuten tweemaal aan een doorboring na öekkinsfouten in de Castenray-ploe Onder leiding van een zeer sterk spelende Karei Houwen nam S.V.C, dagrna he| heft in handen en besliste de wedstrijd tussen de 15= en 90= minuut. Eerlijkheidshalve dient te worden vermeld dat de Griendtsveen.-ballenvan.ger niet in zijn beste vorm stak. Bij zeker twee Castenray-doelpunten ging hij dan ook niet vrij-uit. Zo liet de ongelukkige goalie een voorzet van Twan Fleurkens uit z'n vingers glippen, waarna de toch toevallig in de buurt aanwezige Toon Kuypers zijn en Castenray*s eerste doelpunt scoorde, De tweede blunder van Griendtsveen*s sluit post werd knap afgestraft door invaller-spits Jac Seykens, die een voorzet van Hay Kersten (op zijn beurt knap gelanceerd door John Versteegen) in het doel werkte, De mooiste actie van de dag kwam echter op naam van Theo Platini-Houwen, die een directe vrije trap schitterend inschoot. Toen Hay Kersten een vrije trap van André Seykens knap met het hoofd verlengde en de 9-0 op het scorebord bracht, was de strijd in feite al gestreden. De tweede helft was dan ook veel minder aantrekkelijk met een mede door de voor hen gunstige wind iets sterker Griendtsveen ma3r de S.V.C,-achterhoede gaf praktisch geen kansen weg. Toch scoorde de Peeiplceg in de voorlaatste minuut de verdiende ere-treffer uit een scherp genomen corner, maar dat mocht de pret aan Castenray-zijde niet meer drukken. OSCAR 2,

Castenrays dorpsblad De Schans | 1983 | | pagina 9