KERK'l'BALANS 83 PAROCHIE NIEUWS Redaktie-adres: Castelostraat U Inleveren copy: dinsdags 19-00 uur Nr. 3 21 januari 1983 Misdienaars: Robert van Casteren en Xavier Weys; Stefan Bloemen ei Marcel Strjjbos; René Linders en Benny Wismans. Zaterdag 19.00 uur Herman Binghs (fam. Vullings). Zondag 8.00 uur Herman Binghs (van de biljartclub) 10.00 uur Jrd. voor Willem Thielen, Lamberdina Weys, Gertruda Linders en Piet Thielen. Binsdag 19.00 uur Overleden familie van Dyk. Tevens jrd. voor Willem Classens en Petronella Rongen. Woensdag 8.00 uur Wilhelm!na Linders en Leonardos Geurts. Tevens tot intentie van de offeraars. Bonderdag s 8.00 uur Overleden ouders Seykens en Collin. Vrijdag 8.00 uur Kartinus Priesen. Zaterdag 19.00 uur Voor het geestel. en tijdel. welzijn van alle parochianen, t.e.v.O.L. Vrouw van Altijddurende By stand. Ook langs deze weg willen wy er allen nog eens bijzonder op attent maken dat de KERK-BALANS-ACTIE 1983 dezer dagen van start gaat. U ontvangt daartoe dezer dagen een grote envelop, waarin: Een folder, dringend ter lezing aangeboden, een brief van het kerkbestuur, en een opdracht van de Rabobank, bedoeld voor degenen die via de Bank hun gift wensen over te maken. In de loop van de volgende week worden de enveloppen by U thuis opgehaald. Wy rekenen dan op een gunstig ant woord in de vorm van minstens een toezegging naar draagkracht voor het komende jaar. Houdt daarbij ook een beetje rekening met de hogere lasten dit jaar voor Uw kerk. De nieuw-binnen-gekomen parochianen zouden wij by deze nog eens willen zeggen dat het in Castenray een lofwaardige traditie mag heten dat alle parochianen - niemand uitgezonderd - steeds aan deze noodzakelijke jaarlykse actie hebben mee gedaan. Nogmaals onze dank ook voor hetgeen vorig jaar aan allerlei giften, voor Uw eigen parochie werd bijeengebracht. Dat geeft ons ook het vertrouwen dat we ook dit jaar ten volle op U mogen rekenen. By voorbaat danki

Castenrays dorpsblad De Schans | 1983 | | pagina 1