50 JAAR PAROCHIE CARNAVALSVERENIGING Op dinsdagavond 23 nov. heeft het Comité fotoclub weer vergaderd. Er zijn wel weer vorderingen in de organisatie voor de tentoon stelling gemaakt, maar het grote werk staat nog voor de deur. Enkele punten welke besproken zijn op deze bijeenkomst: - Zorgen voor nog enkele aktieve medewerkers. Hebt u interesse voor fototentoonstelling of het bijgebeuren, meldt u dan; u bent van harte welkom. - Het ophalen van fotomateriaal zal gebeuren in degelijke enveloppen met nog een extra versteviging. - Met ophalen zal begonnen worden omstreeks half januari 1983. In de Schans zal de route bekend worden gemaakt en de namen van de personen die u hiervoor komen bezoeken. Er zal bij u op alle uitgeleende foto's een nummer worden vermeld, wat tevens in meervoud in onze administrati zal voorkomen en waarvan u een afschrift krijgt. - Er is besloten om met het bezoek aan oud-Castenraynaren te wachten tot alle inwoners zijn bezocht. Hierna zal het duidelijk zijn of het nog nodig is om buiten Castenray te gaan. Hiervoor zal dan met de betref fende personen een afspraak worden gemaakt. - Na het verzamelen van het fotomateriaal en alle waardevolle papieren was de zorg voor een goede opbergruimte. Een brandveilige en droge kluis is ons voor dit doel al aangeboden, zodat alles veilig kan worden ondergebracht. Ook is door ons bij Interpolis naar een vorm van verzekering gevraagd. Inwoners, blijft u interesseren voor dit mooie gebeuren; praat erover met familie en kennissen. Wij blijven u op de hoogte houden van het werk. Hebt u waardevolle tips laat het ons dan weten. Wij danken u bij voorbaat. Langs deze weg willen wij carnavalsvereniging "De Schanseknuppels het oudercommittee feliciteren met' het boerenbruidspaar 1983. Het Comité. Jeuqdvorstenbal Zaterdag II december a.s. zal in het patronaat het jaarlijkse jeugdvorstenbal worden gehouden. Op deze avond zullen een aantal leden van de jeugdraad aftreden en een aantal nieuwe leden worden voorgesteld. Aanvang: 20.00 uur Muziek: discotheek Paranoid Wij wensen het oudercommittee dan ook veel succes met de verdere organisatie van de boerenbruiloft, welke op de receptie van onze nieuwe prins zal worden voorgesteld.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1982 | | pagina 7