FANFARE "Dor psklank" TENNISCLUB c Voor al uw dak-, zink- en loodwerkzaamheden DAKDEKKERSBEDRUF J. JONG Nusseleinstraat 26 Horst-America Telefoon 04764 - 814 5£££i£Ï£2£i® In de vorige Schans werden de namen vermeld van de geslaagden uit Gastenray voor de I.V.M. cursus. Daarbij werd abusievelijk achter de naam van Leonie van Osch "met lof'geplaatstDit had echter achter de naam van Ellis Vennekens moeten staan. Zij slaagde nl. met lof voor deze cursus. Ere wie ere toekomt. Onze excuses Ellis. Jouw afsluiting van de I.V.M. cursus is een bijzondere felicitatie waard. Geslaagden Hafa-cursus Vorige week werden aan de Venrayse Muziekschool talloze examens afge nomen. Ook van onze fanfare waren er weer verscheidene leden, die zich aan deze krachtproef moesten onderwerpen en wel de volgende resultaten behaalden: Marion Dinghs hoorn Ha fa S Eric Classens kleine trom Ha fa Eric Thielen trombone Ha fa B Peter Weijs trombone Hafa B Marion Strijbos kleine trom Hafa A Wiel van Rensch pauken Hafa 3 Ria Dinghs cornet Hafa 3 Mike Kleeven trompet Hafa A Marga Wismans bugel Hafa B Trudy Steeghs bugel Hafa B Els Jacobs bugel Hafa C Yvonne Classens bugel Hafa C We wensen alle geslaagden van harte proficiat en vervolgcursus I.v.m. de Kerstavond voor de bejaarden is er op vrijdag 17 dec. geen repetitie. We repeteren in plaats daarvan op zaterdag 18 december. Aanvang 17.00 uur. Op maandag 17 jan. a.s. is er om 20.00 uur in de kantine van Sport park "Heesakker" een algemene ledenvergadering. Er zal dan onder meer een definitief bestuur gekozen worden. Voor een bestuursfunctie zoeken we nog kandidaten, met name uit Castenray. Gegadigden kunnen zich richten tot J. Strijbos, tel. 677« met lof met lof met lof met lof met lof met lof veel succes met de

Castenrays dorpsblad De Schans | 1982 | | pagina 5