DORPSKALENDER 14 Aspiranten 2 - Grubben k 1-0 Zaterdag 27 november moesten we tegen Grubben spelen. Het was eer. moeilijke tegenstander. In de eerste helft kregen we veel kansen, maar geer. van alle ging erin. In de korte pauze werd er gewisseld. Voor Wendy kwam Karin erin en voor Marielle kwam Leonie erin. (Karin speelt eigenlijk bij Aspiranten 1, maar zij moest invallen voor Kim, die de arm gebroken heeft). De eerste vijf minuten viel het nog wel mee, maar toen gooide Ghantal de bal naar Karin; ze doelde en., ja hoor hij zat erin. Gelukkig 1-0. De Grubben gingen er nu fel tegenaan, maar er ging er gelukkig geen een in. Ghantal kreeg erg veel kansen, maar er zat er jammer genoeg geen enkele in. Toen klonk het eindsignaal. We waren blij dat we gewonnen hadden. Ghantal Versteegen Karin Jacobs. Grubben 1 - Castenray 2 Vol van zenuwen begonnen we met de 1e wedstrijd van de binnencompetitie Het ging allemaal niet zo best. 5r werd gedoeld, gesmeten en door elkaar gerend, zodoende brachten we er dan ook niks van terecht. Toch wist Moniek na ongeveer 10 minuten te scoren d.m.v. een doorloopbal» De Grubben kwamen toen fel in opstand en wisten er toen ook gauw genoeg 1-1 van te maken. In de 2e helft werden er meteen 2 speelsters ingewisseld voor 2 verse, want Jan kon dat gerommel niet meer aanzien. Het werd er helaas niet beter op, want de Grubben wisten nog 2 keer te scoren. Het was dus inmiddels 5 - 1Kort daarna was het Castenray dat een strafworp voor kreeg, dus een extra kans. Deze werd helaas niet benut. De Grubben echter wisten nog 3 keer te scoren door ons slechte spel. Eindstand dus 6 - 1 Ik hoop dat het de volgende keer %'eel beter zal gaan. Onze verslaggever.. 7 dec. 8 dec. 9 dec 11 dec. 13 dec. 1L- dec. 13 dec. 17 dec. 20 dec. 26 dec. 31 jan. '83 2h april 18 juni S.V.C. - bestuursvergadering L.V.E. - demonstratie koud buffet Lagere School - 10 min.-avond Jeugdvcrstenbal Dansgroep - 50+bal S.J.W.C. - bestuursvergadering Studieclub V.H. - studieavond Lagere School - 10 min.-avond Bejaarden - feestvergadering S.J.W.C./L.V.B. - kerstavond met be Vergadering comité 50 jaar parochie Kerstconcert L.L.T.B. - jaarvergadering le Communie H. Vormsel jaarden

Castenrays dorpsblad De Schans | 1982 | | pagina 14