L. V. B. 12 We moesten op 2? november aantreden tegen E.W.C. B1waar we een slechte wedstrijd speelden. Met rust was het 1»0 in het voordeel van E.W.C. Na rust gingen we vol goede moed verder en probeerden we nog gelijk te komen. Maar in plaats daarvan scoorde E.W.C. nog 5 maal, waar door we kansloos waren. Uitslag k - 0. Demonstratie koud buffet Woensdag 8 dec. a.s. aanvang 20.00 uur in het gemeenschapshuis. De heer Schrover zal deze demonstratie verzorgen. Hij zal drie grote schalen opmaken, waarop hij resp. vis, vlees en russisch ei uitgebreid verwerktVerder is de heer.Schrover erg deskundig op culinair gebied. Als u vragen hebt of graag een of ander recept, kunt u dit op deze avond aan hem vragen. Neem papier en pen mee, dan kunt u het meteen opschrijven. Vanzelfsprekend is dit een dure avond, daarom vragen wij 5- per persoon, waarvoor u dan ook lekker en voldoende kunt eten. Omdat het gemeenschapshuis geen borden en bestek heeft, vragen wij u dit zelf mee te brengen. Het bestuur verwacht veel leden en wenst u een gezellige en leerzame avond toe Bijeenkomst bestuur oud-voorzitsters Op maandagmiddag 13 dec. komen om half 2 het bestuur en de oud-voor zitsters bij elkaar bij Bertha Striibos. Op deze vergadering zal een begin gemaakt worden met de voorbereidingen voor het 50-jarig jubileum van de L.V.B. Castenray, dat volgend jaar september gevierd zal worden. VLOO kursus "Vrouwen leren over ontwikkelingssamenwerking" A wekelijkse bijeenkomsten op woensdagmorgen van half 10 tot half 12 in het gemeenschapshuis te Leunen. Kosten 10,-. Kursusleidster mevr. A. Peeters-v.d. Asdonk uit Ospel. Het doel van deze kursus is, samen meer kijk te krijgen op de leef omstandigheden van mensen in ontwikkelingslanden en vooral toegespitst op het leven van vrouwen hier en daar. Wat zijn de problemen? Kunnen wij als vrouwen samen er iets aan doen? Opgeven tot 20 december. 5o - jarig bestaan parochie Castenray denk. mee doe mee suggestie's of ideeën comité-leden giften

Castenrays dorpsblad De Schans | 1982 | | pagina 12